İlişki sırasında yumurtaliklarda baskı hamile olabilir miyim?

Başlatan senasena, 10 Mayıs , 2014, 13:07:57

« önceki - sonraki »

senasena

Herkese selam oncelikle yeni katıldım guzel bir ortam  :k06: ve merak ettigim sorulara cevap bulabiliyorum fakat buna bulamadim :dontknow: ve tecrubeli arkadaslara sormak istedim benim adetim bir gun gecmis durumda, yumurtladiktan 5 6 gun sonra batmalar oldu bende iki gun sonra kasık ağrıları falan simdide goguslerim ateş gibi sanki cok agri var ve kabarciklar oluştu uçlarında, bas donmem falan yok ama bu belirtilerim var dün aksam test yaptim negatif cikti bugunde esimle iliskiye girdik ve yumurtaliklarda cok fazla agri hissettim devam edemedim bi seylere dokunuyo ve igneleniyo gibiydi bu neden olabilir bilgisi olan var mi? Hamile olma ihtimalim var midir?

senasena

Hic başından böyle bişey geçmiş olup cevap  veren yok mu :crybaby2:  :cussing:

DENİZGÖZLÜM81

tatlım hoşgeldin aramıza bir anne adayı olarak düşüncem gebelik belirtileri sende var ama dediğin diğer durum sistik belirtisi bende geçen ay aynı sorundan gittim dokyora ancak mantar ve sistik vardı ilişkiden nefret eder duruma gelmiştim. doktora gitmeni tafsiye ederim canım sonra hamile kalmak kolay oluyor

duygucuk

hoş geldin canım... üşütmüş olabilirsin ama sen yinede testi 2 gün sonra felan bir daha tekrarla eğer içine sinmezse doktora görün... sonuçları bize yaz... umarım meleğin gelmiştir
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

senasena

Yaklaşık bi on gün once doktora gittim ve hic bir problem yoktu ve sistit rahatsızlığıni bi dönem yaşadım ama bu onun gibi degil suan gogsumde damarlanmalar oldu şok olmuş durumdayım once varmiydi bilmiyorum ama gecen aylar kontrol ettigimde şişlik dışında bişey yoktu bilmiyorum inşallah hamileyimdir  :amin: testi bi kaç gun sonra yine denicem adet olmazsam :honk:

DENİZGÖZLÜM81

hamile olabilirsin tabiki bak örnek kendimi vereyim bundan önceki bebeğimde kan testimde çıkmadı 10 gün önce gitmiştim bu gebeliğimdede  7 gün önce gitmiştim doktorum bebek yok dedi ve ben 25 den sonra test yaptım 3 gün geçince öğrendim kan testleri gerçeği yansıtmıyor bazen bebişler kendilerini gizliyor  :k06: :k06: darısı sana tatlım  teski 2 gün sonra tekrarla güzel haberlerini bekliyoruz hamilelerin duası kabul olurmuş dualarım seninle ve senin gibi bebiş isteyenlerle  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

senasena

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 11 Mayıs , 2014, 00:06:00
hamile olabilirsin tabiki bak örnek kendimi vereyim bundan önceki bebeğimde kan testimde çıkmadı 10 gün önce gitmiştim bu gebeliğimdede  7 gün önce gitmiştim doktorum bebek yok dedi ve ben 25 den sonra test yaptım 3 gün geçince öğrendim kan testleri gerçeği yansıtmıyor bazen bebişler kendilerini gizliyor  :k06: :k06: darısı sana tatlım  teski 2 gün sonra tekrarla güzel haberlerini bekliyoruz hamilelerin duası kabul olurmuş dualarım seninle ve senin gibi bebiş isteyenlerle  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

Çok teşekkür ederim çok  istiyorum umarim en yakın zamanda bebişime kavusurum  :amin:  :k06:

senasena

Sonuç :hamile degilmişim belirtilerin de ne belirtisi oldugunu anlamadim malesef, kist falan hiç bisey yok gayet iyiymişim böyle olanlar varsa boşuna heveslenmesin diye yazıyorum hayal kirikligi olmasa da en azindan kendi vucudumu tanimaya basladim bakalim daha neler gorecegiz :laughing7: