Elinde Fazla Gonal F 450 İğne bulunan var mı arkadaşlar ??

Başlatan BurcuÇ, 13 Mart , 2014, 10:18:41

« önceki - sonraki »

BurcuÇ

Arkadaşlar merhaba;

Uzun zamandır girmiyorum foruma tedavilerimi iptal ettim uzun bi süre giremiyeceğiim fakat ihtiyaç olan Gonal F 450 iğnesinden artan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirmi ? İhtiyaç sahibine ..

Mavish

yeniden dönersen foruma.. seni bekliyenlerin var unutma...  :opucuk:

BurcuÇ

Canım  forma döndüğüm konuya bakıpta kımse cevap vermemiş , eskisi gibi artık . Bende İptal ettim zaten tedavimi bukadar çaba  olsaydı olurdu bundan sonra Rabbim nezaman yazdıyda ogün gelmesini beklicem benden bukadar..

Bende özlüyorum seni zeynoyu goncayı ve diğerlerini inşallah tekrardan uzun uzun paylaşımlarımız olur öpüyorum sizi :opucuk:

Mavish

zen_s

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 14 Mart , 2014, 22:39:19
Canım  forma döndüğüm konuya bakıpta kımse cevap vermemiş , eskisi gibi artık . Bende İptal ettim zaten tedavimi bukadar çaba  olsaydı olurdu bundan sonra Rabbim nezaman yazdıyda ogün gelmesini beklicem benden bukadar..

Bende özlüyorum seni zeynoyu goncayı ve diğerlerini inşallah tekrardan uzun uzun paylaşımlarımız olur öpüyorum sizi :opucuk:
Akışına bırakmakda fayda var canım sen elinden geleni yaptın rabbim çabalarının mükafatını verecektir  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

eea2005

Alıntı yapılan: BurcuÇ - 14 Mart , 2014, 22:39:19

burcu canım benim umutsuzluk yakışmaz sana. Allah tan umut kesmek olmaz rabbimin takdirine boyun eğip gönlümüzün dileğini bıkmadan ileteceğiz dua ile ama umutsuzluğa düşme sakın. ama haklısın foruma ara vermek bazen iyi geliyor insana sana da iyi gelecekse girme bir süre ama döndüğünde mutlu haberlerini alırız inşallah. rabbim yar ve yardımcın olsun... sevgi ve umutla kal arkadaşım :opucuk: