Yine Yeni Yeniden Hamileyim :)

Başlatan FİGENN, 08 Mart , 2014, 12:16:54

« önceki - sonraki »

mandalinaportakal

FİGENN

tşk ederim kızlar bu benim 3.gebeliğim ilk defa kalp atışı duyduk bu benim mucizemm

rabbim herkese nasip etsinnn   :amin: :amin:

mandalinaportakal

içini ferah tut canım,kalp atışını duyduktan sonra riskler minimuma iniyor.kötü şeyler yaşamışsın,Allah tekrarından korusun.dikkat et kendine,sağlıkla alırsın umarım kucağına.

ยรlคภ๓คz göภlüm

canim gözün aydin kötü günler geride kaldi

makaron

Canım hayırlı oldun allah yardımcın olsun

duygucuk

hayırlı olsun canım rabbim kucağına almayıda nasip etsin inşallah..
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

FİGENN

bugün ikili test için gittim çok şükür ense kalınlığı normal çıktı ,kan sonucumda temiz çıkar inşallah   :amin: :hello2:

bu arada  doktor erkeğe benzetti miniğimi   :suclu:

DENİZGÖZLÜM81

tebrikler tatlım inşallah bu kez  kucağına alırsın sağlıklı bir şekilde seni anlıyorum benimde 2 bebiş kaybım var hadi bakalım her kontrollerinde güzel haberlerini bekliyoruz :opucuk: ;) ;) ;) :amin: :amin:

FİGENN

sağol denizgözlüm rabbim seninde gönlünün muradını versin

test sonuçlarım temiz çıktı doktorumla konuştum. bi dahaki kontrolum mayıs sonunda nasıl beklicem bilmem  :suclu:

makaron

Canim cok sevindim masallah bayagi ilerledi hamileligin. Bu kez kycagina slacaksin insallah. Benim de doguma az kaldi ama hala inanamiyorum. Insan pes pese kayip yasayinca boyle bir psikolojiye giroyor sanirim

FİGENN

Alıntı yapılan: makaron - 02 Mayıs , 2014, 08:34:13
Canim cok sevindim masallah bayagi ilerledi hamileligin. Bu kez kycagina slacaksin insallah. Benim de doguma az kaldi ama hala inanamiyorum. Insan pes pese kayip yasayinca boyle bir psikolojiye giroyor sanirim

valla aslı sorma , her kontrolden sonra tamam bu sefer oldu endişelenmeme gerek yok diyorum doktorumda aynı şeyi söylüyor ama kısa bi süre sonra vesveselenmeye başlıyorum sanırım 9 ay böyle geçecek :opucuk:

aslıcım seninde az kaldı muradına ereceksin inşallah Allahım kolay doğumlar nasip etsin  :amin: