20 Nisan , 2024, 04:48:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ADANA ACIBADEM TÜP BEBEK MERKEZİ

Başlatan °º•✿gülümse01✿•º°, 06 Mart , 2014, 16:17:02

« önceki - sonraki »

°º•✿gülümse01✿•º°

06 Mart , 2014, 16:17:02 Son düzenlenme: 06 Mart , 2014, 16:21:45 °º•✿gülümse01✿•º°
       Merhabalar canlarım :flowers: :flowers: :flowers: Aşılamamın tutmaması üzerine tüp bebek tedavisine geçmeme karar verdi doktorum. Ben de hemen içime sinecek bir merkez aramaya koyuldum. Adana'da Ankada, Turan çetin, Seyhan Başkent'in bu konuda bilinen yerler olduğunu öğrendim. Tek tek araştırdım. Her bir merkezde de tedavi olup başarıya kavuşanlar da şikayetçi olanlar da mevcut. Fakat bizzat gözlemlediğim kadarıyla düşüncelerimi paylaşmaya, bir nebze de olsa benim gibi kafası karışmış :icon_scratch:  olanlara yardımcı olmaya gayret edeceğim.
      Ankada ile görüşmeye gittiğimde çok kalabalık oluşundan, henüz neyin ne olduğunu ifade etmeme fırsat vermeden ücret konusuna girmelerinden :caca:, yardımcısının "hasta içerde hazırlandı" demesine rağmen doktor beyin danışmadaki görevli bayanla sohbet edeceğim diye hastayı bekletmesinden :cussing: hoşnut olmadım.
      Turan Çetin'de tüp bebek yaptıranların çok paracı :director: olduklarından yakınmaları, haklarında olumsuz düşünmeme sebep oldu.
     Seyhan Başkent'te tedavi olanların da devlet hastanesinden beter olduğunu :cildir:, her muayeneye gidişlerinde farklı bir doktorun muayene ettiğini söylemeleri beni rahatsız etti. Evet belki ekip halinde çalışıyor olabilirler, ama her gittiğimde farklı bir doktorla muhatap olmak, dert anlatmak bana pek iç açıcı gelmedi.
     Gelelim Acıbadem Tüp Bebek Merkezi'ne... Bizzat gidip görüştüm (ilk görüşmem ücretsizdi ve oldukça da ilgiliydi) Sorumlu doktor Prof. Dr. Volkan NOYAN. Bütün muayeneleri ve işlemleri kendisinin yapacağını, hangi aşamalardan geçeceğimi uzun uzun anlattı. Moral verdi. Tutmayan aşılamamdan sonra gerçekten umut oldu benim için.Üstelik fiyat olarak da diğer merkezlerin belirttiği fiyatdan hiç de farklı değildi. Kısaca istediğim güveni yarattılar.
       Bizler elimizden geldiğince en iyi merkezde, en iyi şartlarda bu işlemleri yaptırmaya, güvenilir insanlara sağlığımızı emanet etmeye çalışıyoruz. Elimizden geleni yapıyoruz; gerisi Yüce Rabbime kalmış tabi ki. İnşaallah bu tüp bebek işlemi ile gönderiverir bebeğimi :amin: :amin: :amin: Benim gibi evlat sahibi olmaya çalışan tüm kardeşlerime selam ve dua ile...
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

makaron

Canım hakkında hayırlısı. Acıbadem iyidir. İstanbulda ankarada neyse orda da o işlem yapılır. Ben de acıbademde karar kılmıştım. Senin geçtiğim aşamalardan ben de geçtim. Tüp için randevu aldık ve adet beklemeye başladık. Ama bi türlü adetim gelmedi test yaptık ki hamileyim. Kafan rahat olsun da gerisi gelir. Allah yardımcın olsun

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: makaron - 06 Mart , 2014, 20:04:12
Canım hakkında hayırlısı. Acıbadem iyidir. İstanbulda ankarada neyse orda da o işlem yapılır. Ben de acıbademde karar kılmıştım. Senin geçtiğim aşamalardan ben de geçtim. Tüp için randevu aldık ve adet beklemeye başladık. Ama bi türlü adetim gelmedi test yaptık ki hamileyim. Kafan rahat olsun da gerisi gelir. Allah yardımcın olsun
Ne kadar güzelll gözlerim doldu inan :y25: :y25: :y25: İnşaallah hakkımızda hayırlısı olur ve Rabbim bebeğimize kavuşturur bir an evvel :amin: :amin: :amin: :amin:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

senaysu

canım volkan noyanı bende merak ediyorum nasıl sence duydunmu iyimi başarı oranı nedir