kızlar bebeğimin kaka rengine bi bakın ya

Başlatan aşkitoom, 03 Mart , 2014, 17:22:00

« önceki - sonraki »

aşkitoom

kızlar biraz ayıp olcak ama kafayı yemek üzereyim bebeğim yaklaşık 2 haftadır bu renkte yapıyor,normal mi.ateş yok,ishal değil.kusması öyle fışkırır tarzda değil,sadece sızıntı şeklinde oluyor ama rengi niye böyle.

işte böyle renkte kızlar,öyle sümüksü yapı falan yok.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

herseye takma öyle ya gecen de dedim  :caca: :caca: :caca: hasta deilse sorun yok
:nazar: :nazar:

ponçik

Canim senin yediklerin sute geciyor biliyorsun, onlarla alakali olabilir, genelde ayaklarini usuttugu zaman da bu sekilde ve kokulu kaka da yapabilir bebekler, gercekten de hasta degilse ve sorun yoksa bence de fazla kafana takma  :opucuk:

aşkitoom

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 04 Mart , 2014, 21:02:53
herseye takma öyle ya gecen de dedim  :caca: :caca: :caca: hasta deilse sorun yok

cnm sen böyle serin oldukça ben rahatlıyorum valla :opucuk: biraz pimpirikliyim.
kusuruma bakmayın arkadaşlar,ilk kızımda bunlarla karşılaşmayınca korktum yani.çok saolun tekrar :opucuk:

bnsroni

anne sütü alıyor ise normal...uzun süre  kızımın kaka rengide böyleydi bir sorun cıkmadı. hatta doktor kontrolu sırasında kaka yaptı doktor görmustu anne sütü aldığı ıcın dedi..sümüksü olmadıktan sonra sorun  yokmuş.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: aşkitoom - 05 Mart , 2014, 20:48:23
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 04 Mart , 2014, 21:02:53

cnm sen böyle serin oldukça ben rahatlıyorum valla :opucuk: biraz pimpirikliyim.
kusuruma bakmayın arkadaşlar,ilk kızımda bunlarla karşılaşmayınca korktum yani.çok saolun tekrar :opucuk:
:opucuk: :opucuk: :opucuk: her cocuk baska oluyo cnm bende kizimda yasamadigim seyleri oglumda görüyom  :laughing7: :laughing7: onlar saglikli olsunlarda gerisi bos  :amin: :love9: :love9: