OĞLUŞUM KOLLARIMDA...

Başlatan ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ, 25 Şubat , 2014, 14:38:08

« önceki - sonraki »

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

25 Şubat , 2014, 14:38:08 Son düzenlenme: 13 Mart , 2014, 16:45:51 ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ
Kızlar 9aylık sürecin sonuna geldik yarın saat 08:30 da hastanede olcaz inş ikimizde  saglıklı sıhatlı olarak kağanımı kucagıma alırım :amin: ALLAH IM İSTEYEN HERKESE BU DUYGUYU YASATSIZ :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ponçik

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 25 Şubat , 2014, 14:38:08
Kızlar 9aylık sürecin sonuna geldik yarın saat 08:30 da hastanede olcaz inş ikimizde  saglıklı sıhatlı olarak kağanımı kucagıma alırım :amin: ALLAH IM İSTEYEN HERKESE BU DUYGUYU YASATSIZ :amin:

Dualarımız seninle canım Allah hayırlısıyla kollarına almayı nasip etsin sağlıkla inşallah  :amin: :amin: :amin: :amin:

birbuçukyıl

Allah yardımcın olsun.  :amin:

KasrıCinan

Dualarımız seninle...rabbim yardımcın olsun :amin: :amin:
İNSALLAH SAĞ SALİM KAVUŞMUSSUNDUR BEBEĞİNE CANIM :amin:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

olvido

CANIM ŞU SAATLERDE ALMIŞSINDIR OĞLUŞUNU KUCAĞINA UMARIM İKİNİZDE SAĞLIKLISINIZDIR ALLAH YARDIM ETSİN MERAKLA HABER BEKLİYORUZ

ponçik

Canim nasilsiniz bebegine kavustun mu merak ediyoruz  :flowers:

xxcansuxx

evet kızlar kağan paşa geldi o 26 sında çıkınca haberleştik ama  konuşamadım henüz arayamıyorumda başı kalabalıktır ama merakda ediyorum :honk: :honk: :honk:

GELSQMİNQ

TEBRİKLER CANIM ALLAH BİZİDE SAĞ SALİM KAVUŞTURSUN İNŞALLAH BEBEĞİMİZE BOL SÜTLÜ GÜNLER DİLİYORUM SANAA

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Kızlar hepinize teşekkür ediyor ve öpüyorum puan oğlum mehmet kagan 16 günlük oldu ancak fırsat bulup yapabildim şükür iyi

ponçik

Allah size bağışlasın canım, zaman çabuk geçiyor, darısı başımıza  :amin:

Bluegirl

Enee doğurmuş bu kız  :nazar:
maşallah canım zaman ne çabuk geçmiş Paşa nı almışsın kollarına  :nazar:
Rabbim analı babalı büyütsün hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin inş  :amin:

RuHGuZeLi

_inci_tanem_

Gözün aydın canım ALLAH analı babalı büyütsün  :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

tesekkürler kızlar zaman çabuk geciyor oğlum üç yasında masallar ☺

_inci_tanem_

Bir önceki postta kevser senmisin diye sormuştum :D evett tahminim doğruymuş şaka gibi dimi RABBİM hayırlı uzun ömürler versin yavrularımıza bende dün gibi hatırlıyorum burda hamilelik sevincimi kutladığımızı  :love7: :love9: :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: