28 Mart , 2024, 14:17:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

minik kuzu bıraktı bizi

Başlatan DENİZGÖZLÜM81, 25 Şubat , 2014, 01:17:04

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

25 Şubat , 2014, 01:17:04 Son düzenlenme: 25 Şubat , 2014, 14:52:09 ponçik
dün kasılmam vardı hastahaneye geldik yatış yapıldı herşey yolundsydı kalbide atıyordu bugün taburcu sonkez ultrasyonda bakılfı ama bebeğimin kalbi atöıyordu  hemen eşim geldi işden ben kalpten rahatsızdım oyüzden ameliyathanede kürtsş yapıldı uyutuldum işlem bittikten sonra odama getirilitken narkozun etsiyle ağlsyarak bağırmışım ablsm ksynım helede eşim çok ağlamış çok kötü bir duyguymuş hala hastahanedeyim yarın çıkıcam haber verim dedim kendnixe dikkat edin benimki kan uyuşmazlığından bıraktı bukez elimi

makaron

Allah sabır versın cok zır bir durum. İnşallah takın zamanda yeniden hamile kalırsın

ponçik

Canım geçmiş olsun, çok zordur o durumlar , ben de kürtaj olmuştum gerçekten uyanınca tuhaf bir boşlukta oluyorsun  :sad1:
İnşallah yeniden hamiş olursun, kan uyuşmazlığı için iğne olmadınmı  :dontknow: önlem almadan hamile kalma, herşeyin hayırlsıı, Allah gönlüne göre versin  :amin:

birbuçukyıl

Geçmiş olsun.Doktor bir süre korunmanızı önerir sonra tekrardan denersiniz inşallah.
Ben de kürtaj olmuştum.O duyguyu çok iyi bilirim.Başka şeylerle ilgilenip kafanı dağıtmak iyi gelir bu süreçte.

GELSQMİNQ

çok geçmiş olsun cnm allah birdaha yaşatmasın inşallah

xxcansuxx

g.olsun canım ya üzülmemek elde değil ama Allah sabrını verir mutlaka...
rabbim sağlıklı gebelik nasip eder inş.  :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cok gecmis olsun  :opucuk: insallah bu son acin olur  :amin: gercekten yasayan bilir iki cocugum oldu ama hala aklima gelince kötü oluyorum  :sad1: Rabbim kimseye yasatmasin  :amin: tedavini olmadan hamile kalma sakin  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: