27 Nisan , 2024, 23:20:39

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

kızlar bir bakın

Başlatan izemsevi, 21 Şubat , 2014, 15:07:26

« önceki - sonraki »

izemsevi

kızlar dogum yapalı 47gün oldu ve hala gögüs yaram gecmedı emzirmek kabus gibi neyse asıl sorum kızım 4250kg ue 52 dogdu gögüslerımı günde 4-5 kez sagıyorum 400cc civarı süt cıkıyor sükür sonra emzıriyorum ue 3defada 90cc mama veriyorum kızımı doyuramıyorum toplu dogan bebeklerde olur dedi dr ama yer yemez anında kaka yapıyor aslında yemesıne göre kilo alımı normal 5,5kg cok sık kaka yapıyor acaba ondanmı doymuyoki

aşkitoom

cnm kaka yapması iyi,bizimkide 1 gün yapmaz 2.gün yapar kabız değil aslında.doktora götürdüm,vücuduna yarıyorda ondan olur demişti.3-4 günü geçerse fitil verirsin demişti,şimdi bize bağırsak düzenleyici verdi.seninkinin doymamasıyla alakası yok bağırsakları ne güzel çalışıyor işte.

izemsevi

canım benim büyük kız 4 gün kaka yapmazdı yapıncada kabız şeklinde yapmıyordu normal dr banada sütün yarıyordur demişti ama kızım 31 aylık ve hala kakayı 2-3 günde bir yapar kaç tane dr götürdük bir şey yok diyor ama yazın detaylı bir hastaneye götürcez büyük öyleyken küçüğün maşallah her yemede çıkarması ne biliyim işte birde mesela sen sağıyormusun aile hekimimiz sağ hem sen rahatlarsın hemde sütün artar dedi ondan sağıyorum ama emzirmenin dışında sağdığımda çıkan süt cc olarak nasıl iyimi bilmiyorumki :dontknow:

ponçik

Sutun gayet iyiymis maasallah, bazilarinin sutu cok yagli olur, ek besine gerek kalmaz, bazilarinin su gibidir doyurmaz , senin sutun fazla ama dedigin gibi cok kaka yaptigi icin de doymuyor olabilir  :dontknow:

makaron

canım ben hiç emzirmedim tecrübem yok ama arkadaşımda görmüştüm. emzirirken kullanılan göğüs ucu aparatları var silikondan. onlardan kullansan fayda eder mi?

olvido

Alıntı yapılan: izemsevi - 21 Şubat , 2014, 15:07:26
kızlar dogum yapalı 47gün oldu ve hala gögüs yaram gecmedı emzirmek kabus gibi neyse asıl sorum kızım 4250kg ue 52 dogdu gögüslerımı günde 4-5 kez sagıyorum 400cc civarı süt cıkıyor sükür sonra emzıriyorum ue 3defada 90cc mama veriyorum kızımı doyuramıyorum toplu dogan bebeklerde olur dedi dr ama yer yemez anında kaka yapıyor aslında yemesıne göre kilo alımı normal 5,5kg cok sık kaka yapıyor acaba ondanmı doymuyoki
benim doğru dürüst sütüm yoktu maşallah yinede aç kalmasın diye bir kere 30cc mama veriyodum maşallah canım gayet iyi besliyosun kilo alımı da çok iyi maşalllaahh diyelim metabolizması hızlı demek ki bağırsakları güçlü annesi