11 Mayıs , 2024, 07:40:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

aşılama yaptırdım

Başlatan tuba.alanya, 21 Şubat , 2014, 10:08:38

« önceki - sonraki »

tuba.alanya

merhaba arkadaşlar ayın 14.ünde aşılama yaptırdım 2.gelişmiş yumurtam vardı . dünde dayanamayıp gece test yaptırdım yani 7. günümde 1.29 .çıktı yani negatif erken yaptırdım biliyorum ama olsa çıkmazmıydı oysaki bu ay çok umutluydum çok üzüldüm. :dontknow: :dontknow:

°º•✿gülümse01✿•º°

Canım ben de ayın 17sinde aşılama yaptırdım bugün aşılamamın 5. günü yani  :dontknow:  Bildiğim kadarıyla çok erken yaptırmışsın tahlilini. İdrarda günün geçmeden zaten belli olmuyor pek ama kanda bile en erken 10. gününde belli oluyor. O yüzden umudunu yitirip stres yapma lütfen. :aferin:  İnşaalllahhhhh hepimiz kavuşacağız bebişerimize Rabbimizin izniyle... (ammmiiinn) :amin: :amin:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

tuba.alanya

:amin: :amin: :amin: amin canım inşallah inşallah seninde tutunur bebeğin allah kimseye evlat hasreti yaşatmasın
:amin:
Alıntı yapılan: °º•✿gülümse01✿•º° - 21 Şubat , 2014, 10:16:29
Canım ben de ayın 17sinde aşılama yaptırdım bugün aşılamamın 5. günü yani  :dontknow:  Bildiğim kadarıyla çok erken yaptırmışsın tahlilini. İdrarda günün geçmeden zaten belli olmuyor pek ama kanda bile en erken 10. gününde belli oluyor. O yüzden umudunu yitirip stres yapma lütfen. :aferin:  İnşaalllahhhhh hepimiz kavuşacağız bebişerimize Rabbimizin izniyle... (ammmiiinn) :amin: :amin:

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: tuba.alanya - 21 Şubat , 2014, 10:37:44
:amin: :amin: :amin: amin canım inşallah inşallah seninde tutunur bebeğin allah kimseye evlat hasreti yaşatmasın
:amin:
Alıntı yapılan: °º•✿gülümse01✿•º° - 21 Şubat , 2014, 10:16:29

Ammmiiiiiiinnnn canım amiiinnnn
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

birbuçukyıl

Testi biraz erken yaptırmışsın. Kanda bthc kişiden kişiye değişmekle birlikte 7-12 gün arasında artıyor. İdrarda daha da geç. O sonuca bakıp ümitsizliğe kapılma. Hamile olma şansın var hala. Bugün cuma bol bol dua edin birbirinize. İnşallah 2 hamiş daha katılır aramıza.  :flowers:

makaron

Kızlar allah emeklerınızı boşa çıkarmasın inşallah.

ยรlคภ๓คz göภlüm

testi erken yapmissin insallah hamilesindir. tutmazsa da uzulme aşilamadan sonra tedavisiz hamile kalma şansin yüksek. ben de aşilamadan sonra tedavisiz hamile kaldim

minacık

tedavisiz nasıl hamile kaldın?yumurtan kendiliğinden oluştu mu?allah kimseyi evlat hasretiyle bu kadar çok isterken terbiye etmesin

tuba.alanya

saolun kızlar inşallah hayırlısı neyse o olsun benimde ilk aşılamam tutmadı ama ertesi ay kendiliğinden ikizlere hamile kalmıştım malesef düşükle sonuçlandı allah kimsenin kucagını boş bırakmasın
:amin: :amin:

tuba.alanya

bugun 10 günüm ama hala şiddetli ağrılarım ve yoğun umutsuzlugum avar  :crybaby2: :crybaby2:

Mavish

Tuba caim.. moralini daima yüksek tut!! ve cokta kafana takma.. biliyorum demesi kolay ama denemelisin.... cünkü Hayat yoksa inan zindan gibi oluyor.. kendine Zaman ayir... kendin icin biseyler yap... cik disari gez dolas.. oyala kendini.. rabbim ol deyince olur in saaALLAH.... hep güzel seyler düsün ki.. güzel seyler olsun ...  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: tuba.alanya - 23 Şubat , 2014, 11:21:17
bugun 10 günüm ama hala şiddetli ağrılarım ve yoğun umutsuzlugum avar  :crybaby2: :crybaby2:
Canııım, benim de bugün aşılamamın 8. günü ve heyecanla, umutla test yaptıracağım günü bekliyorum :) Sana da dua ediyorum, inşaallah bu ay ikimiz de evladımızı göbişlerimizden seveceğğğiiizzz...

tuba.alanya

malesef canım ben dün test yaptırdım negatifti bugünde başladı adetim :(( çok kötüyüm artık hiç umudum kalmadı ama sana kalpten yazıyorum bunu inşallah bebegin seninledir ve sağlıkla alırsın kucağına  :amin: :amin:

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: tuba.alanya - 25 Şubat , 2014, 10:53:03
malesef canım ben dün test yaptırdım negatifti bugünde başladı adetim :(( çok kötüyüm artık hiç umudum kalmadı ama sana kalpten yazıyorum bunu inşallah bebegin seninledir ve sağlıkla alırsın kucağına  :amin: :amin:
Üzülme canım, bu ay olmadıysa vardır Rabbimin bir bildiği. Benim de heyecanım artıyor günden güne. Bakalım, hayırlısı olsun hakkımızda inşaallah.