19 Nisan , 2024, 11:38:42

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

PAZARTESİ AŞILAMA YAPILACAKKKK

Başlatan °º•✿gülümse01✿•º°, 15 Şubat , 2014, 19:12:17

« önceki - sonraki »

°º•✿gülümse01✿•º°

Canlarım, geçen ay 30 tane menagona rağmen büyümeyen yumoşlarııımmm, Rabbbime şükürler olsunkiiii bu ay gonal f ile büyüüüdüüüüü :hello2: :hello2: Biri 19 diğeri 17 mmlik 2 yumurtam hazııır :nazar: Bugün 12'de ovitrelle iğnemi yapıp pazartesi de aşılamamı yaptıracağğım :hieyt: İlk aşılamam olacak, inşallah da son olur ve bebişim geliverir :amin: Noluuur bana da dua edin, bu ay bebişime kavuşayım artık :amin: :amin:
Yüce yaradanım dileyen herkese içinde de bana hayırlısı ile en kısa vakitte evlat kokusunu tattırsın inşşşalllahhh :amin: :amin: :amin: :amin:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

makaron

Amin canim, ben de 3 yil bekledim. Cok dualar ettim. Artik yumurtam azalmaya baslamisti. Tupten baska umudum yoktu. Rabbim bebegimizi gonderdi. Hala ruyada gibiyim. Hergun bekleyenlere dua ediyorum. Allah bu duyguyu sizlere de yasatsin. En hayirlisindan nasip etsin kisa zamanda insallah.

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: makaron - 15 Şubat , 2014, 21:40:30
Amin canim, ben de 3 yil bekledim. Cok dualar ettim. Artik yumurtam azalmaya baslamisti. Tupten baska umudum yoktu. Rabbim bebegimizi gonderdi. Hala ruyada gibiyim. Hergun bekleyenlere dua ediyorum. Allah bu duyguyu sizlere de yasatsin. En hayirlisindan nasip etsin kisa zamanda insallah.
Allah razı olsun, bizlere de nasip etsin inşaallah. Size de hayırlısı ile evladınızı büyütmeyi nasip etsin Mevlam...
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

ยรlคภ๓คz göภlüm

birbuçukyıl

İnşallah bu heyecanın sonu çok mutlu biter.Allah işinizi kolaylaştırsın arkadaşım.
Hamilelik heyecanı o kadar güzel birşey ki insanın bakış açısı, evinin manevi havası, huzuru,  eşiyle ilişkisi çok değişiyor.Bebek geldiği zaman nasıl olacak tahmin bile edemiyorum. İsteyen herkes tez zamanda yaşasın diye dua ediyorum. :amin: Güzel haberlerini bekliyoruz. :icon_thumright:

°º•✿gülümse01✿•º°

Allah razi olsun arkadasim. Bugun asilamam yapildi, islem cok aci vericiydi hala da agrilarim devam ediyor.

Mavish

Hayirlisi olsun canimmmm in saa Allah bebisin gelir ...

Neden cok aci :( bende bu ay yaptirmak istiyorum adetimi bekliyorum ... Ama aci olmadini söylemislerdi  :honk:

ponçik

Hayirlisiyla guzel haberler verirsin insallah  :amin:

KasrıCinan

İNŞALLAH GELİR BEBEĞİN CANIM..RABBİM GÖNLÜNE GÖRE VERSİN,,

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°º•✿gülümse01✿•º°

iyi dilekleriniz cok tesekkur ederim canlarim. Mavishim ben de acisiz bir ışlem diye duymustum ama cok agrıli gecti benim asilamam.bünyeden bünyeye degişiyordur belki bilemiyorum.insaallah sen kolay atlatirsin. hepimizın asılamasi tutar insaallah

Mavish

agrilarin mi var canim.... kiyamam yaa...  :sad1:

umarim rabbim sana mükafati olarak bir bebek armagan eder... belkide iki  ;D

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: Mavish - 18 Şubat , 2014, 13:37:27
agrilarin mi var canim.... kiyamam yaa...  :sad1:

umarim rabbim sana mükafati olarak bir bebek armagan eder... belkide iki  ;D
Ammiiiiiiiiiinnnnnnnnnnn :) Şu an hareket ettikçe kasıklarımda, ayağa kalkınca da alt karın bölgemde sanki aşağı sarkıyormuş gibi ağrı oluyor. Tabi ben hepsine razıyım, yeter ki bebişimi nasip etsin Rabbbiiimmmm. Cümlemize inşaalllahhhhhhh

olvido

Canım Allah yardımcın olsun inşaallah sende anneliği tadarsın

ponçik

İnsallah hayirli haberlerini aliriz canim  :amin:

°º•✿gülümse01✿•º°

Bugün aşılamamın 5. günü ve sağ kasığımda dolgunluk hissi ve eğildiğimde hafif ağrı oluyor. :icon_scratch: Rabbim hayırlısıyla dileyen herkesi içinde de beni evladıma kavuştursun inşaalllahhhh :amin: :amin: