12 Mayıs , 2024, 05:14:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Progestan ilacını kullanıp hamile kalan var mı aranızda.. ?

Başlatan bulut37, 11 Şubat , 2014, 14:10:33

« önceki - sonraki »

bulut37

Alıntı yapılan: Mavish - 12 Şubat , 2014, 09:19:02
aaaamin canim... takma bosver... gel takil bize hayatini yasa...  ;D ;D ;D

Artık öyle yapmayı düşünüyorum. kafamı birşeyler ile doldurmak zorundayım ya kafama çok takıyorum malesef. Bizim burda meşgale derler. Kendime bir meşgale bulmam lazım :D El işi falan mı başlasam ki :)

Mavish

en cok neyi yapmaktan hoslaniyorsun onu yap canim... gez cik Temiz hava al... arkadaslarinla takil.... türkiye sosyal bir memleket bu soguk almanyada öyle imkanlarimiz yok maalesef....

bulut37

Alıntı yapılan: Mavish - 12 Şubat , 2014, 09:52:14
en cok neyi yapmaktan hoslaniyorsun onu yap canim... gez cik Temiz hava al... arkadaslarinla takil.... türkiye sosyal bir memleket bu soguk almanyada öyle imkanlarimiz yok maalesef....

Gezmeyi seviyorum ama gezemem çalışıyorum resmi bir kurumda. Türkiye sosyal bir memleket ama benim yaşadığım ilçede hiçbirşey yok resmen. Yapabileceğin en sosyal olay yürümek, arkadaşlara gitmek ve yaz olduğunda da çay bahçesinde oturmak  :toothy10:

Mavish

e yine onu yapabiliyorsunnnn..... Burda oda yok güzelim....  :y25: :y25:

bulut37

Alıntı yapılan: Mavish - 12 Şubat , 2014, 15:16:24
e yine onu yapabiliyorsunnnn..... Burda oda yok güzelim....  :y25: :y25:

sen neredesin canım yeni katıldm ya aranıza pek bilmiyorum :) ya çalışmaya başlamadan önce il merkezinde doğup büyüyünce ve imkanların olunca bu tarz imkansızlar bir süreden sonra insanın canını sıkıyo malesef..

Mavish

bulut37

Alıntı yapılan: Mavish - 12 Şubat , 2014, 19:15:54
soguk bir memlekettenim.... ALManya...  :igrenc: :igrenc: :igrenc:

İnsanın memleketi gibi yok tabi yinede. Rabbim her konuda yar ve yardımcın olur inşallah :)