idrar testini ne zaman yapmaliyim

Başlatan serap41, 08 Şubat , 2014, 09:07:40

« önceki - sonraki »

serap41

Evet cnm ben de çok üzüldüm ama olmazsa yazın direkt tüp bebek denicem :(  şimdi bile olurdu ama çalışıyorum en uygunu yazın da inş gerek kalmaz o vakte hamile kalırım

sevilay21

Bu kadar takarsan kafana olmaz canim benim pozitiv olduda ne oldu allahtan hayirlisini sagliklisini diliyorum herzaman kac yillik evlisin hic hamile kaldinmi tam olarak anlamadim anlatirmisin canim

sevilay21

Benim anlatmak istedim biraz serbest birak kendini bende senin ilk zamanlar böyledim seni cok iyi anliyorum benim icim kan aglarken inadina gūlmeyi ògrendim umut varsa sonunda kocaman bir isik vardir demek  :flowers: :flowers:

serap41

2012 de evlendik cnm hiç korunmadik tedaviye ilk kez bu ay başladım çünkü eşimle farkli illerdeydik :(

serap41

serap41

çamur gibi kahverengi akıntım oluyo adet gibi nedendir acaba

ponçik

Akintinin rengi degisti mi , adet oldun mu canim  :dontknow:

serap41

Yoğun kahverengi akıntı sonunda adet oldum :( yok bebiş mebiş ilk tedavi fos çıktı :(

Mavish

igenin etkisi sanirim adet gecikmesi yapti sende... üzülme canim.. herseyde bir hayir vardir...
moralimizi yüksek tutmaliyiz...  :flowers: :flowers: kolay degil biliyorum ama... denemeliyiz....  :flowers: :flowers: :flowers:

serap41

teşekkürler canım inş moralimi yüksek  tutmaya çalışıyorum düşünmemeye çalışıyorum olmuyo ama inş artık  gelir bebişim bekleyen herkese nasip etsin Allahım  :amin: :amin: :amin: :amin:

hasretim53

benim ikinci çizgi silik çıkmıştı adet geçti 8 gün sonra yapmıştım bugun 9. gün ve şimdide tek çizgi var ben de sasırdım hamilemiyim değilmiyim die. artık kan testi yaptırcaz mecbur. allah kimsenin kucağını boş bırakmasın