idrar testini ne zaman yapmaliyim

Başlatan serap41, 08 Şubat , 2014, 09:07:40

« önceki - sonraki »

serap41

Ocak 23 de catlatma ignesi vuruldum ocak 26 da gittim catlamis dedi diyelim o gün tuttu, ne zaman idrar testinde belli olur, bi önceki adetim 9 ocakta olmuştu, bu arada pko luyum zaten günü gününe hiç olmadı adetim

serap41

Bugün yaptım test ikinci çizgi yanuk yumuk çıktı böyle olan var mi hiç

sevilay21

Ikinci cizgi silik ciksa bile hamilesin demek cùnki benim hep öyle cikmisdi

serap41

Ciddi misin umutlaniyim mi heyecan oldum bak şimdi

ยรlคภ๓คz göภlüm

catlatma ignesinden sonra idrar testi yaniltici olabilir. insallah hamilesindir

sevilay21

Adetinin gecmesini bekle yinede ben tam okumamisim catlama ignesinin hcg hormonu salgiliyor adetin gecdimi yine yap bence pozitiv cikicaktir

sevilay21

Az kalmis birazdaha dayan insallah gūzel haberlerini duyariz bu ay herkes hamis olur insallah

serap41

Merak ettim gün içinde bi daha test yaptım bu kez tek çizgi çıktı:( yine de adetin gecikmesini bekliyim mi, hamile olma umudum var mı,  26 ocakta çatlasa bu kadar süre yeterli mi idrar testinde gözükmesi için :honk:

sevilay21

Fazla stres yapma canim benim biraz sabirli ol catla ignesi yaniltiyor adetin gecmeden idrarda gözùmez benim 2 ci bebegimde 1 hafta gecmisdi idrar testi yaptim o bile silik cikmisdi kafani serbest birak adetin gecsin òyle yap

serap41

İnş canım ya amma zormuş bu işler  :y25:

serap41

Sol kasığımda sürekli batma var ama adet habercisi de olabilir değil mi

sevilay21

Bende suan bekliyorum seni cok iyi anliyorim canim ama biraz sabir istiyor bu isler

Mariee

Catlatma ignesi etkilenmesi onlar aldatma
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

serap41

Hala adet olmadim ama idrar testi de boş , ilk tedavi olumsuzlukla sonuçlandı sanırım ne yapar bundan sonra devam mi klomene

ayışığı

mrb canım. Allah gönlüne göre versin negatif çıkmış testin üzüldüm ama durmak yola devam.  :icon_thumright: eger adetin gelirse doktorunu arayıp görüşmeni tavsiye ederim belki klomen değilde başka bir yol izleyecektir ihmal etme derim  ;)