24 Nisan , 2024, 02:44:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

GÜZEL HABERLERİM VAR :)

Başlatan huzurmelegi.77, 06 Şubat , 2014, 21:37:37

« önceki - sonraki »

huzurmelegi.77

Herkese Merhaba arkadaşlar :) Hatırlayanlar varsa 4 gün önce buraya bir konu yazmıştım bugün cesaretimi topladım ve eşimle birlikte bir uzman doktora gittik durumumu anlattım ve beni muayene etti kürtajdan sonra korunmuştum rahmim eski haline gelmiş ve hamile kalmamam için hiç bir engel yokmuş deneyebilirsiniz dedi :) O kadar mutlu oldumki bugün anlatamam.. Darısı anne olmak isteyenlerin başına inşallah :)   :amin: :hello2:

iklima

ins mutlu haberi en kisa zamanda aliriz canim rabbim melegine bian once kavustursun
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

huzurmelegi.77

Alıntı yapılan: iklima - 06 Şubat , 2014, 22:05:00
ins mutlu haberi en kisa zamanda aliriz canim rabbim melegine bian once kavustursun
inşallah canım çok teşekkür ederim :)

birbuçukyıl

İnşallah Rabbim çok bekletmez, çabucak beklenen meleğinizi kucağınıza verir. Bana da doktor kürtajdan sonra üç ay korunma süresi vermişti. Sonra deneyebilirsiniz dediği ay minik oğulcuğuma hamile kaldım. O kadar zamandır denedik olmuyordu, demek ki doktorun deneyin demesi gerekiyormuş. :k06:

ponçik

Ooooo  :hello2: gerçekten çok güzel bir haber
inşallah "anne oluyorum" başlığını da görürüz canım  :flowers:

huzurmelegi.77

Alıntı yapılan: birbuçukyıl - 07 Şubat , 2014, 11:18:19
İnşallah Rabbim çok bekletmez, çabucak beklenen meleğinizi kucağınıza verir. Bana da doktor kürtajdan sonra üç ay korunma süresi vermişti. Sonra deneyebilirsiniz dediği ay minik oğulcuğuma hamile kaldım. O kadar zamandır denedik olmuyordu, demek ki doktorun deneyin demesi gerekiyormuş. :k06:
İnşallah çok teşekkür ederim. korunma süresinden hemen o ay hamile kalman çok güzel olmuş :) Benimde öyle olurmu acaba? Endişelerim var biraz :(

huzurmelegi.77

Alıntı yapılan: ponçik - 07 Şubat , 2014, 11:58:18
Ooooo  :hello2: gerçekten çok güzel bir haber
inşallah "anne oluyorum" başlığını da görürüz canım  :flowers:
Çok teşekkür ederim. İnşallah hemen hamile kalırımda o müjdeyi verebileyim çok endişem var Herşeyin hayırlısı olsun inşallah  :amin:  :D

birbuçukyıl

Alıntı yapılan: huzurmelegi.77 - 07 Şubat , 2014, 19:36:33
İnşallah çok teşekkür ederim. korunma süresinden hemen o ay hamile kalman çok güzel olmuş :) Benimde öyle olurmu acaba? Endişelerim var biraz :(

Hiç endişelenme ne kadar rahat olursan o kadar kolay oluyor.Ye, iç, gez, dolaş, kafanı dağıt, başka şeylerle ilgilen bi bakmışsın çift çizgi :-ooo

huzurmelegi.77

Alıntı yapılan: birbuçukyıl - 08 Şubat , 2014, 08:09:28
Alıntı yapılan: huzurmelegi.77 - 07 Şubat , 2014, 19:36:33

Hiç endişelenme ne kadar rahat olursan o kadar kolay oluyor.Ye, iç, gez, dolaş, kafanı dağıt, başka şeylerle ilgilen bi bakmışsın çift çizgi :-ooo
Umarım öyle olur :) Kendimi rahat tutmaya çalışıyorum diğer ay sonuç alırmıyım acaba? Çok heyecanlıyım  :k06:

Mariee

[/quote]
Umarım öyle olur :) Kendimi rahat tutmaya çalışıyorum diğer ay sonuç alırmıyım acaba? Çok heyecanlıyım  :k06:
[/quote]

al iste bi panik raziye daha

heyecan yokkkkkkkkkk sakinnn hic ilgilenme test de yaaaapmaaaa rahat ol
o gelir
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...