18 Nisan , 2024, 23:33:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

BU SON ŞANSIM AŞILAMA İÇİN :(

Başlatan °º•✿gülümse01✿•º°, 29 Ocak , 2014, 13:46:38

« önceki - sonraki »

°º•✿gülümse01✿•º°

Merhabalar arkadaşlar... Yine ben, yine en başa döndüm :y25: Geçen ay manogona cevap vermediği için yumurtalıklar maalesef aşılama planımızı iptal etmek zorunda kaldık  :crybaby2: Bu ay da doktor tüp bebeğe yönlendirmek istedi kabul etmedim. Çünkü benim sorunum pko ve yumurtam büyümüyor :cildir: Bu ay da gonal f ile deneyeceğiz; eğer yine büyümezse yumurta, tüp bebeğe geçeceğiz :crybaby2: Dayanmak çok zor, çooookkkkkkkk :sad1: Rabbim hepimizin yüzünü güldürsün, her geçen gün gücüm tükeniyor :'( Moralimi yüksek tutmam gerektiğini, stresin de olumsuz etkilediğini biliyorum; ama olmuyor işte olmuyor :crybaby2: Dualarınıza beni de ismen ekleyin arkadaşlar, ne olur :( İhtiyacım var....
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

Mariee

Pozıtıf ol Bi tanem olacağını var say içinden hisset çok iste öylesine isteki Rabbim den burnunun direği sızlasın....

Başarıcaksın bak gör...sadece pozıtıf ol
Dularım Senınle......
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

GELSQMİNQ

cnm bneim allah yardımcın olsun üzülme herşeyin vardır bi zamanı öyle düşün evlat yolu beklemek çok zor biliyorum bende pko luydum ilk bebeğime korunmasız 1.5 yıl sonra kavuştum şuan ikinciye hamileyim ilk denememizde oldu sıkma canını hayırlı vakti zamanı vardır dile kolay biliyorum seni  çok iyi anlıyorum sabret unutma allah sabredenlerle beraberdir bol bol fetih suresini okumanı tavsiye ediyorum birde inşirah  suresini

Bismillahirrahmanirrahim

1.    Elem neşrah leke sadrek

2.    Ve vada'na 'anke vizreke

3.    Elleziy enkada zahreke

4.    Ve refa'na leke zikreke

5.    Feinne me'al'usri yüsren

6.    İnne me'al'usri yüsren

7.    Feiza ferağte fensab

8.    Ve ila rabbike ferğab

İnşirah suresi Meali

Rahmân ve Rahîm (olan) Allah'ın adıyla.

1. Biz senin göğsünü açıp genişletmedik mi?

2. Yükünü senden alıp atmadık mı?

3. O senin belini büken yükü .

4. Senin şânını ve ününü yüceltmedik mi?

5. Elbette zorluğun yanında bir kolaylık vardır.

6. Gerçekten, zorlukla beraber bir kolaylık daha vardır.

7. Boş kaldın mı hemen (başka) işe koyul,

8. Yalnız Rabbine yönel.

°º•✿gülümse01✿•º°

Desteğiniz için teşekkür ederim... Rabbim kavuştur artık bebeğimize bizleri :amin: :amin: :amin:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

Mariee

Alıntı yapılan: °º•✿gülümse01✿•º° - 31 Ocak , 2014, 18:25:09
Desteğiniz için teşekkür ederim... Rabbim kavuştur artık bebeğimize bizleri :amin: :amin: :amin:
ALLAHIM olmaa diyince olmaz ol dedigine bakmissin kucaginda..
o yuzden cok takilmayin s tres iyi degil gevseyin azcik

benim yumurta buyudu de noldu sanki esim grib oldu iki gundur hasta
Bide nazliki sormayin tavuk corbasi icmezmisde yok domates corbasi istiyormusda
bitmedI iki gundur istekleri en sonunda 16 mm lik yumurtami sahanda yapip koyuvericem onune o olucak :ehi: :ehi:

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: Mariee - 31 Ocak , 2014, 20:00:31
Alıntı yapılan: °º•✿gülümse01✿•º° - 31 Ocak , 2014, 18:25:09
ALLAHIM olmaa diyince olmaz ol dedigine bakmissin kucaginda..
o yuzden cok takilmayin s tres iyi degil gevseyin azcik

benim yumurta buyudu de noldu sanki esim grib oldu iki gundur hasta
Bide nazliki sormayin tavuk corbasi icmezmisde yok domates corbasi istiyormusda
bitmedI iki gundur istekleri en sonunda 16 mm lik yumurtami sahanda yapip koyuvericem onune o olucak :ehi: :ehi:

:D Güldürdün beni, yazık yumurtayı kırma yine de 18-22mm oluncaya kadar eşin iyileşir belki :) Benim de pazartesi kontrol var, bakalım benim yumoş ne halde :/ Büyümezse onun da sonu sahan olacak gibi:D

°º•✿gülümse01✿•º°

Bugün kontrole gittim ve hiçbir yumoşum büyümemiş :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Gonal-f in dozunu 150 uı'ya yükseltti doktorum  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Rabbim bu ne çetin sınavvvv :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Cuma günü tekrar kontrolum var ve ben çooook kötüyüm çooookkkk :crybaby2: :crybaby2:

birbuçukyıl

Dur bakalım hemen üzme kendini. İlaç dışında yumurtan büyüsün diye yaptığın bir şey var mıydı?
Çörek otu bende çok işe yaramıştı. Bir sürü kişiden duymuştum faydasını gördük diye. Ben de denedim ve rastlantı mı bilmiyorum ama en son iki hamileliğim çörek otu kullandığım aylarda oldu.

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: birbuçukyıl - 04 Şubat , 2014, 10:25:39
Dur bakalım hemen üzme kendini. İlaç dışında yumurtan büyüsün diye yaptığın bir şey var mıydı?
Çörek otu bende çok işe yaramıştı. Bir sürü kişiden duymuştum faydasını gördük diye. Ben de denedim ve rastlantı mı bilmiyorum ama en son iki hamileliğim çörek otu kullandığım aylarda oldu.
Teşekkür ederim ilgin için canım. ama ben geçen aylarda çörek otunu da incir kürünü de denedim. İğnelere geçtik geçeli yumurtam büyümüyyooorrr :( :( :(

Mariee

Ya arkadaslar gidip durmayin su dr bozuntularina
yumurta takibiymis bilmem ne kac mm olmus bunlar strea yapiyor

klomifendi derken hormonlar bozuluyor

Bakin bende yumurta tembelligi vardi 3 aydir klomifen yok catlatma ignesi derken nurtopu gibi 2.5 cm kistim oldu oldumu sana iyice moral bozuklugu
adami gordugum yerde girtlaklayasim oldugu gunler oldu
O yumurta inatla buyumedi
ben nemi yaptim
yaki yapistirdim adetten 3 gun sonra 2 hafta belimde kalsi
incir havux suyu ictim
Corek otu tarçın bal kūrū yaptim

akinti basladi bende hic yapiskan bilmem ney derlerdi yumurtalama gununda olmadi
ama bu uygulamalardan sonra yapiskan akintim basladi
bi baktim test ovulaayonu pozitif gosterdi
yasasin diye sevindim yumurtam dogal yolla buyumustu
ha benim ökūzcan grip oldu o ayri :ehi:
tam o duzeldi derken ben grip oldum :ehi:

Genede ūtū yapmaya calistik ama muhtemelen bu ūtū kirişik oldu
:ehi: :ehi:

°º•✿gülümse01✿•º°

Canlarım, bu hafta içinde (yumurtamın yine büyümediğini düşündüğümden) tüp bebek merkezimi araştırdım,fiyatını, ödeme şeklimi kesinleştirdim :BangHead: Bu arada da gonal f 150 kullanmaya devam ettim. Bugün hiç umudum olmayarak son kez doktoruma gittim. Bir de baktık kiiiiii iki tanesi 12mm, biri 14, biri de 15 mm lik 4 tane yumurtam olmmuuuuş  :nazar:  Doktorum böyle giderse cumartesi ya da pazartesi aşılamanı yaparıs dedi  :muzz: :muzz: :muzz: Belki çok basit gibi görünüyor olabilir ama yumoşumun büyümüş olması bile beni çoooook mutlu etttiiiii  :hieyt: :hieyt: İnşaalllahhhhh yumoşum daha da büyür de bebişim geliverir hayırlısı ileeeee :amin: :amin: :amin:

zen_s

İnşallah canım hayırlısıyla herşey gönlünce olsun  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

süper bir habeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer....  :hieyt:

hadi bakalim hayirlisiyle olursun hamile in saALLAH!!!

°º•✿gülümse01✿•º°

Alıntı yapılan: Mavish - 12 Şubat , 2014, 09:05:58
süper bir habeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer....  :hieyt:

hadi bakalim hayirlisiyle olursun hamile in saALLAH!!!
çoooookkkk teşekkkür ederiiimmm :D

Mavish

bende asilama düsünüyorum canim..ama suana Kadar cesaretim yoktu..yarin randevum var,hakkimizda hayirlisi..