ASELİM ABLA OLUYOOO BEN HAMİLEYİİİMMMMMMMMMMM

Başlatan GELSQMİNQ, 27 Ocak , 2014, 19:29:35

« önceki - sonraki »

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: huzurmelegi.77 - 14 Şubat , 2014, 20:35:21
Hayırlı olsun. Umarım sağlıklı ve güzel bir hamilelik geçirirsin Allah bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah  :amin:  :)

sağol cnm benim seninde hayırlı uğurlu olsun hep beraber sağlıkla kucağımıza alalım bebeklerimizi

xxcansuxx

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 20 Şubat , 2014, 22:16:19
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Şubat , 2014, 12:29:29
AAAAA sende mi canım süper çok sevindim tebrikler  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz:
asel kızımla yakın doğmuştu vayyy be ilklerin heyecanı daha dün gibi aklımızdayken şimdi 2.kez yaşıyoruz  :love9: :love9: :love9:

sağlıcakla gelsin yavrun  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

sağol cnm benim evet bebeklerimizin şafaklarını hep beraber saydık sonra siz ikinciyi yapınca banada bi cesaret geldi ilk denemede tuttu çok şükür rabbime aratmadı allahım olmayan herkeze nasip etsin nasıl gidiyo cnm senin zorlanıyomusun beni çok korkutuyolar çevemdekiler  birinin ağzındanda hayırlı bişi çıkmıyo sağolsunlarr ama sizlerden cesaret alıyorum işte
korkma canım Allah sabrını gücünü veriyor o etrafa bakma ben gurbetteyim kimsemiz yok burda ama annem memlekette eee bakabiliyor mu sana dert yanıyor mu zorlanıyor mu laflarından bııkmış durumda  :caca: :caca: onlara neyse bakılmıcak ne var büyüğün gönlünü yapcaksın önce sonra küçükle ilgilenceksin bir düzen oturttu mu zorlanmıyorsun hele 2.3 ayını doldursun çok daha kolaylaşır işin

bnsroni

Hayırlı uğurlu olsun şanş getirsin ailesine :love9:
Herkes ikincileri yapıyor forumda benim hala cesaretim yok tek çocukta karar kıldım :laughing7:

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 20 Şubat , 2014, 23:27:52
Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 20 Şubat , 2014, 22:16:19
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 15 Şubat , 2014, 12:29:29
AAAAA sende mi canım süper çok sevindim tebrikler  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz:
asel kızımla yakın doğmuştu vayyy be ilklerin heyecanı daha dün gibi aklımızdayken şimdi 2.kez yaşıyoruz  :love9: :love9: :love9:

sağlıcakla gelsin yavrun  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

sağol cnm benim evet bebeklerimizin şafaklarını hep beraber saydık sonra siz ikinciyi yapınca banada bi cesaret geldi ilk denemede tuttu çok şükür rabbime aratmadı allahım olmayan herkeze nasip etsin nasıl gidiyo cnm senin zorlanıyomusun beni çok korkutuyolar çevemdekiler  birinin ağzındanda hayırlı bişi çıkmıyo sağolsunlarr ama sizlerden cesaret alıyorum işte
korkma canım Allah sabrını gücünü veriyor o etrafa bakma ben gurbetteyim kimsemiz yok burda ama annem memlekette eee bakabiliyor mu sana dert yanıyor mu zorlanıyor mu laflarından bııkmış durumda  :caca: :caca: onlara neyse bakılmıcak ne var büyüğün gönlünü yapcaksın önce sonra küçükle ilgilenceksin bir düzen oturttu mu zorlanmıyorsun hele 2.3 ayını doldursun çok daha kolaylaşır işin

bende gurbetteyim cnm kimsemiz yok komşumuz bile herkez diyo bakamazsın ama bakılmıcak ne var ki benim kızım bebeğim doğduğunda 3 yaşına 5 ay kalıcak dahada kolay işim sizinkilerden inşallah allah yardımcımız olsunn inşallahh

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: Bensuuu - 20 Şubat , 2014, 23:38:03
Hayırlı uğurlu olsun şanş getirsin ailesine :love9:
Herkes ikincileri yapıyor forumda benim hala cesaretim yok tek çocukta karar kıldım :laughing7:

bende senin gibi düşünüyodum cnm sonra baktım beraber şafak saydığım arkadaşlar ikincileri doğurdu haydi bende bir cesaret :) hiç düşünmeden direk uygulamak gerek :)   bu arada iyi dileklerin için teşekkür ederiz ♥

xxcansuxx

evet canım sen çok rahat bakarsın büyümüş olcak kıskanmazsa işin dahada kolaylaşır...
benimki bile bu haliyle yardımcı bana mutfakta bazen ağladığını duymuyorum küçüğün gelip anne bebe ağlıyooo diyor :aferin: :aferin: :aferin: bezini ıslak mendilini vs getirir tabi o an canı isterse tek söylemede  :ehi: :ehi: onada sorumluluk ver mesela yer sofraasında yeriz örtüyü kızım götürür... bezlerini anne çööppp der alır koşa koşa çöpe kendisi atar :nazar: :aferin: :aferin:

senin kız daha yardımcı olur  :love7: :love7: :love7: :opucuk: bakma etrafa

HASRET!M S@N@

cok sevindim allah sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin

olvido

GÖZÜN AYDIN HAYIRLI OLSUN CANIM BENDE HAMİLEYİM VE KIZIMDA ASELLE YAŞIT GURBETTEYİM ÇALIŞIYORUM BAKACAK KİMSEM DE YOK AMA KORKMUYORUM TEK SAĞLIKLI DÜNYAYA GELSİNLERDE RABBİM BİR GÜÇ VERİR BÜYÜTÜRÜZ BEBİŞLERİMİZİ

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 26 Şubat , 2014, 13:43:07
cok sevindim allah sağlıcakla kucagına almayı nasip etsin

sağol kuzum allah razı olsun ♥

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: olvido - 26 Şubat , 2014, 15:27:00
GÖZÜN AYDIN HAYIRLI OLSUN CANIM BENDE HAMİLEYİM VE KIZIMDA ASELLE YAŞIT GURBETTEYİM ÇALIŞIYORUM BAKACAK KİMSEM DE YOK AMA KORKMUYORUM TEK SAĞLIKLI DÜNYAYA GELSİNLERDE RABBİM BİR GÜÇ VERİR BÜYÜTÜRÜZ BEBİŞLERİMİZİ

saol cnm beraber şafak saydığım arkdaşlarım ya doğurdu yada hamile böyle tek kalmamak çok mutlu ediyo beni bana desteksiniz  dediğin gibi cnm sağlıkla dünyaya gelsinler bakılır inşallah bi problem olmaz inşallah allah kuluna çekemeyeceği yükü yüklemez sende sağlıkla al kucağına bebeğini inşallah sağ sağlim kurtulalım

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

banada cok dediler yok zor olur ne bilim ne  :caca: :caca: :caca:
tabiki kolay deil zor ben bazen hic oturmuyorum bi aksam cocuklar yataga koyunca az oturuyom sonra hemen yataga kaciyom  :suclu: bide benim annem kaynanam esim teyzem okadar yardimcim oldugu halde  :laughing7: mesela alisverise asla cocuklarlan gitmem esim yada annem cocuklara bakar ben rahat rahar alisverise  giderim  :) bide aldigim esyalari görsen hepsi toptan  :ehi: :ehi: gecen 30paket islak mendil aldim  :toothy10: :toothy10: iki tane döt siliyom anca yeter  :laughing7: sen kizini bezden kurtarmaya bak bende ugrasiyom ama yok  :caca: :caca:
ilk ay zaten annem yemeklerimi yapardi kaynanam kizima bakardi öle idare ettim simdi daha rahatim sükür  :amin: sen sagliklan dogur sanada elbet yardim edenler olur simdiden takma kafana  :opucuk: :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 05 Mart , 2014, 13:11:14
banada cok dediler yok zor olur ne bilim ne  :caca: :caca: :caca:
tabiki kolay deil zor ben bazen hic oturmuyorum bi aksam cocuklar yataga koyunca az oturuyom sonra hemen yataga kaciyom  :suclu: bide benim annem kaynanam esim teyzem okadar yardimcim oldugu halde  :laughing7: mesela alisverise asla cocuklarlan gitmem esim yada annem cocuklara bakar ben rahat rahar alisverise  giderim  :) bide aldigim esyalari görsen hepsi toptan  :ehi: :ehi: gecen 30paket islak mendil aldim  :toothy10: :toothy10: iki tane döt siliyom anca yeter  :laughing7: sen kizini bezden kurtarmaya bak bende ugrasiyom ama yok  :caca: :caca:
ilk ay zaten annem yemeklerimi yapardi kaynanam kizima bakardi öle idare ettim simdi daha rahatim sükür  :amin: sen sagliklan dogur sanada elbet yardim edenler olur simdiden takma kafana  :opucuk: :opucuk:

kızımı bezden kesmeye caısıyorum ama cok inatcı yarım saat lazımıkta oturuyor cis yapmıyo kalkınca yapıyo cok sabır isi simdiden bıktım :)  allah hepimizin yardımcısı olsun

Nevaa

Hayırlı olsun ben de bu sevinci yaşamak istiyorum gözlerim doldu okurken duygusallaştım sanırım biraz. Sağlıkla kucağına da alırsın inşallah.
"Bunca yitirmekler bir bulmak içindir." Buna inandı mı insan düğümler çözülür bir bir. Anlarsın 'neden' lerin cevabını. Kaybettim dediğinde kazanır, bittim dediğinde başlarsın..Anlarsın aslında bütün kapılar kapanırken tek kapı açık kalır..Ve artık yitirmekten yorulup bulmak için uğraşmaya başlarsın..Şimdi gidilecek tek yol var..Tek kapı..Tek çare..Bütün acılara merhem..

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: Nevaa - 31 Mart , 2014, 15:25:33
Hayırlı olsun ben de bu sevinci yaşamak istiyorum gözlerim doldu okurken duygusallaştım sanırım biraz. Sağlıkla kucağına da alırsın inşallah.

allahım sanada yaşatsın bu duyguyu  cnm