26 Nisan , 2024, 01:03:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

AKLINA GELENI YAZ !!!..

Başlatan Mariee, 23 Ocak , 2014, 09:00:02

« önceki - sonraki »

Mariee

Sabahlari kendini iyi hissederek uyanmak
bir umudunun olmasi ve gerceklesme sansinin yuksekligini bilerek yuzunu yikamak ..
hissetmek bir misyonun oldugunu ve o misyonu zevkle yerine getirebilecegini benimsemek..

Anne olmaktan bahsediyorum..

hani avucunuzda  bir tane olmayan veya olan bir tane daha olsun istediginiz  veletlerden bahsediyorum..

Bugune kadar forumlarda okudugum cocuguna kavusmak ici  belkide baska bir canlinin bile gosteremeyecegi (sabir olgunluk -negatif test sonuclarina   ve Olumsuz Dr goruslerine ragmen inatla azimle her gune yeni bir umutla sarilarak kůreklere asilan Anne adaylari Her gun Kůrler deneyenler bal çörek otu yiyenler bitki cayi icenler klomenin gazabina ugramakla kalmayip onun akrabasi olan çatlatma ignesinden nasibini alanlar...
yok HSCG midir nedir rahim filmI cektirenler Laposkopi de caninin yanacagini bile bile evlat ozlemiyle operasyona gozu kapali girenler testlerle kafayi yiyenler...bu ay tuttu tutmadi git bide Kan baktir ...diyenler..beta hcg den sonra laposkopiyide arastirarak yakinda Profesor olacak Anne adaylari...

neye inanacagini sasiranlar buraya gelsin...
ne yaptiklarinizi Anlatin paylasjn bizlerle ...nasil yol izlediniz varsa basari hikayeleriniz nelerdir?
veya su an icinde bulundugunuz psikolojik ve biyolojik durum nedir..?
Bun7dami begenmedi  o zaman şunu yaz..mesela Cocugun olursa adini ne koymak isterdin..!!!
Varsa Veya adini ne koydun !!??

Yaz ya cekinme sacmada olsa Aklina geleni yaz...baktin bulamadin yazicak  bisey o zaman sende  Fikra yaz..
Serbest Kūrsū istediginizi yazin...
Ne demis şair

BIR UMUT LAZIM SIMDI BANA .....BIR KUREK ...BIR KAYIK...YADA  BIR SES, BIR NEFES...

Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

zen_s

ilk ben yazayım canım karmkarışığım yumurtlamam yine olmadı doktor HSG istedi yaşımı sordu menopoza mı girim nedir anlamadım eşimde stresli bir yapın var ondan yumurtlayamıyon diyor gıcık oldum valla ne pis bünye var bende  :cildir: :cildir: o kadar ilaca banamısın demedi ne bu ya  :caca: :caca:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mariee

Der onlar essek hosaftan ne anlar afedrsin
Onlarin tek bildigi konusmak zaten 

Bana 6azmadi bugun klomen kan aldi hormon bakicakmis niyeyse...
Adetini yaz bana son  2 ayi...kac gun  surdu???
Benim dra sorcam zaten kadinla kanka olduk

zen_s

İlkinde 2 klomen kullandım 10 gün gecikmeyle 21 kasım da oldum diğerii yine 2 klomen 1 ocakda adet oldım şimdiki belli değil progesteronum 0.2 çıktı diğer hormon tahlillerim hepsi normal bende polikisyik over var yumurtlama sıkıntı bende sor bakalım kankana ne diyecek  :laughing7:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mariee

Yimurtlama sorunu varsa klomenle en fazla kac mm olmus yumurtan bilmiyor obende dedim rahim filmi cektirse ?
rahim filmi cektirmesine gerk yk simdilik klomenle yumurta buyumuyorsa tup bebek olabilir  dedi

polikisyik overli olupta hamile kalan ck hastam vr dedi
o ck engel degilmis ona ck takilmasin diyo
bide sebze protein agirlikli yemek yemen lazimmis
yumurtaya takviye destek dengeli beslenmek polikisyik overde spor yapmak iyiymis
3 klomenle kac mm buyuyebiliyor ona bakmak lazim ornegin 14 mm buyuyen yumurtayi biz asilama yontemiyle dollendirdik
yani umutsuz vaka degil
dedi
ha bide dediki
ada sanada soyluyorum stres yumurta nin en buyuk dusmanidir
yani banada lafi soktu senin anliycagin
bendede ayni sorun varya ondan
klomeji 3 cu kullanisjndan sonra ara vermen gerekiyormus
rahatlamaai lazim ondan buyumuyodur dedi
dedise dedi ne bileyim aklimdakileri yazdim yazdikca aklima gelsi
umarim isine yarar

zen_s

Canım çok sağol bende öyle düşünüyorum sanki klomenle yumurtladımda döllenme olmamış gibi rahin filmine geçti benim zaten yumurtlama problemi mi halledemedik neyse bakalım ne yaparım adet olayımda bakıcaz