27 Nisan , 2024, 12:14:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sizce hamilemiyim?

Başlatan miray88, 25 Ocak , 2012, 17:01:26

« önceki - sonraki »

miray88

Kızlar meraba bn Ekim'de sürtünme yolu ile beraber oldum ama içime boşalmadı vajinama bulaştımı emin değilim.fakat ilişkiden sonra 2-29 Kasım ve 23 Aralık tarihlerinde 5 gün süren olağan adetimi oldum.yinede test aldım Kasım ve Ocak ayında yaptım ikiside negatif.sizce genede hamile olma ihtimalim var mı

miray88

Mrb kızlar bn Ekim'de sürtünme yolu ile beraber oldum ama içime boşalma olmadı vajinama bulaştı mı bilmiyorum.ilişkiden sonra 2-29 Kasım ve 23 Aralık tarihlerinde 5 gün süren olağan adetim oldu miktar azalma yoktu.genede Kasım ve Ocak ayında test alıp yaptım ikiside tek çizgi çıktı.sizce hamile olma ihtimalim var mı

miray88

Yerleşme kanaması ile adet kanamasının birbirinden farkı var mı anlaşılır mı??

ponçik

Yerleşme kanaması adetten birkaç gün önce genellikle kahve-pembemsi renklerde ve çok az olur, adet kanaması gibi rutin ve çok değildir  :icon_thumright:

ponçik

hatice tanrıvar

hamile deilsindir ama şüphe varsa kan testi yaptır
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

miray88

MRb kızlar bn Ekim 20 de erkek arkadaşımla sürtünme yolu ile beraber oldum bakireyim.ardından 2-29 Kasım 23 Aralık ve 20 Ocak tarihlerinde zamanında 5 gün süren koyu kırmızı her zamanki adetim gerçekleşti.ben yinede Kasım ve ocağın 5 inde eczaneden test alıp yaptım her ikiside negatif çıktı.sizce yine de hamile olma ihtimalim var mı?hamile olsam 2 ay sonra yapılan testte çıkar mıydı?bu soruyu atamıyorum kafamdan yardımcı olun lütfen

ponçik

Ayni konu iki kez acilmis diyerekten konulari birlestirdim ama meger iki sene once de ayni konuyu acmissin miray88
Bence bu kadar zamandir erkek arkadasini coktan ikna edip evlenmis olabilirdin, sahsi fikrim eger ozel hayatiniz bu sekilde devam edecekse en iyisi dogum kontrol hapina basla sen  :icon_scratch: genclik guzel sey tabiki yasanacaklar var ama abartip pisman olmani istemeyecek seni seven bir ailen olduguna eminim  ;) evlenip coluk cocuga karisinca daha iyi anlarsin insallah