Kızım abla oluyo :) 2. bebişim yolda :)

Başlatan ♣ ђคtเςє ♣, 20 Ocak , 2014, 22:40:59

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

maşallah cesaretine hayran kaldım cnm  :nazar: :nazar:

ALLAH hayırlısıylasağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin  :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

♣ ђคtเςє ♣

Alıntı yapılan: bhrssyy - 22 Ocak , 2014, 01:46:39
maşallah subhanallah  :nazar: tebrik ederim canım Allah sag salım kucagına almayı nasıp etsın  :amin: buyuk cesaretınden oturu de ayrıca kutluyorum seni  :hello2:

hehehe çok saol canımm   :muzz: aminn hayırlısıyla inşallah  :amin:  :amin:

♣ ђคtเςє ♣

Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 22 Ocak , 2014, 11:03:16
maşallah cesaretine hayran kaldım cnm  :nazar: :nazar:

ALLAH hayırlısıylasağlıklı sıhhatli kucağına almayı nasip etsin  :amin:

tşk ederim canım amin inşallah  :amin:

xxcansuxx

haticeeeeeeeee :muzz: :muzz: :muzz:
ay çok sevindim gerçekten araları çook yakın olmuş ikiz gibi olur  :love9: :love9: :love9:
bende 11 aylııkken hamile kaldım 20 ay var aralarında zor geldi başta ama şimdi düzen oturdu
hamileliğin kolay geçsin inş. gerisi halloluyor...

bende evde bu kadar curcuna varken 3.de olsa mı diyorum eşime  :suclu: :suclu:

ponçik

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Ocak , 2014, 23:49:43
ay çok sevindim gerçekten araları çook yakın olmuş ikiz gibi olur  :love9: :love9: :love9:
bende 11 aylııkken hamile kaldım 20 ay var aralarında zor geldi başta ama şimdi düzen oturdu

iyi cesaret valla  :k06: kaç yaşındaydın Cansu
ben de eşim de artık sabır katsayılarımız çok azaldığı için üçüncüyü düşünmeyeceğimize eminim, Allah isteyip de olmayanlara versin inşallah  :amin:

GELSQMİNQ

canım benimm çok sevindim allah kucağına almayı nasip etsin bende ikinciye korkuyorum kızım 2 yaşında naısl olcak diye siz benim içimi ferahlatıyosunuz :) :) allah kolaylığını verir  tebriklerrr darısı benim başımaa

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ponçik - 23 Ocak , 2014, 08:54:05
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Ocak , 2014, 23:49:43

iyi cesaret valla  :k06: kaç yaşındaydın Cansu
ben de eşim de artık sabır katsayılarımız çok azaldığı için üçüncüyü düşünmeyeceğimize eminim, Allah isteyip de olmayanlara versin inşallah  :amin:
deli cesareti :ehi: :ehi:
82 doğumluyum arkadaşım eşime diyorum 3.istiyorsak 35-40da mı yapcam hiç bekleme 2de kalırız o zaman diye...yaşım zaten geçiyor şu an evde 3.bebek olsa bakılır ama yaş ilerleyip bunlar büyüyünce benimde sabrım kalmaz... birde biz gurbetteyiz çat kapı gelen yok hep haberli ee karışanda yok inan kalabalıkta çocuk büyütülmez diyorum  :suclu: :suclu:

dediğin gibi rabbim isteyen,olmayanlara versin :amin: :amin: :amin:
kardeş candır hele çok olup yarın bağlı olur dert ortağı olurlarsa birbirlerine ne güzel

Balböceği

Maşallah tebrik ederim canım  :opucuk:

Rabbim tamamına erdirsin  :nazar:  :amin:

♣ ђคtเςє ♣

valla deli cesareti  :ehi: yap üçüncüyüde rahata er sen en iyisi  :ehi: şimdi oldu oldu ilerde insanın daha zoruna gidiyo  hersey sil baştan  :suclu: şimdş yolun başlındayken hepsi bir arada çıksın  :suclu:  :ehi:

güzel dileklerinz için hepinize çok tesekkür ediyorum  :opucuk:  :opucuk:

Mariee

Tebrik ederim bende gurbrtteyim
belirtilrrin neydi yazrmisin? Benim adetim biteli 1 hafta oldu 2 gun geldi adetim
kasigimda agri bicak sirti gibi bacagim cekiliyor
Midem bulaniyor iki gecedir kusuyorum
ovulasyon testim pozitifti bugun
noldugunu anlayabilsem
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

♣ ђคtเςє ♣

ya canım bnde öyle belirtiler olmuyo malesef ilk hamileliğimde de belirti yoktu bunda da hiç olmadı adetim gecikti test yaptım ama öyle kasık ağrısı gögüs sızısı vb belirtilerim olmuyo  :dontknow:

nelss

Aa çok şaşırdım walla  :-ooo annem de 8 aylıkken tekrardan hamile kalmış bana baya zorlanmş
İnşallah gazlı olmaz akıllı bi bebek olur da rahat edersin  :flowers:

♣ ђคtเςє ♣

inşallah canım kızım çok akıllı  :nazar: inşallah ona benzer  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

sorcam unutuyom hep sen kizini normal dogumlanmi yaptin yoksa sezeryanmi  ??? ??? sezeryanlan yaptiysan daha zor gecer bende öyle olmustu ondan sordum dikkat et kendine  :opucuk: bide bol bol vitamin al cünkü iki hamilelik arka arkaya olunca vitamin deposu bosaliyomus  :-\
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

♣ ђคtเςє ♣

sezeryan canım  :sad1: ayrıca kızımıda emziriyorum bana acayip bi vitamin takviyesi gerekiyo  :k06: