19 Mart , 2024, 14:20:55

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Oğluşum Artık Aramızda

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 20 Ocak , 2014, 12:41:43

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

20 Ocak , 2014, 12:41:43 Son düzenlenme: 30 Ocak , 2014, 19:41:30 ยรlคภ๓คz göภlüm
Kizlar bebis oldu yanima gelmedi henuz

ยรlคภ๓คz göภlüm

Oksijen yetersiz oldugundan yeni dogana aldilar dua edin

ponçik

Allahım sağsalim biran önce yanına kollarına kavuşmayı nasip eder inşallah
Sen nasılsın Ayşem hadi gözünüz aydın  :hello2: geçmiş olsun  :flowers:

zen_s

Canım çok sevindim hayırlısıyla yanına gelir inşallah Allah sıkıntı vermesin bir an evvel oksijeni dengelensin  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Abisi ne yaptı ben en çok onu merak ediyorum  :love9:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gözünaydin cnm güle güle büyüt iki yavrunuda  :amin: :amin: insallah hemen gelir yanina koklarsin  :love7: :love7: haber et  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

iklima

Gozun aydin tatlim ins kavusursun bian once gelir yanina
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

izemsevi

gózün aydın canım icini rahat tut canım benımde seker düsuk diye uermemislerdi ınsan üzülüyor ama her sey onların iyiligi icin bol sütlü az gazlı günler

kelebegimm

Gözün Aydın canım Allah anali babali büyütmek nasip etsin :amin: bol sutlu gazsiz günleriniz olsun ins :amin: :amin:

]

ยรlคภ๓คz göภlüm

Abisi henuz gelmedi ben bile daha görmedim. Kordon dolanmis 24-48 saat arasi yogun bakimda kalacakmis

ponçik

Canım benim nasıl merakla bekliyorsundur şimdi  ::) inşallah o kadar uzun kalmasına gerek duyulmaz, Melih Bera da annesine kavuşmak istiyordur bir an önce  :amin:

birbuçukyıl

Tebrikler Allah tez zamanda kavuştursun.Öpüp koklatsın, mutluluğunuzu tamamına erdirsin.  :flowers:

**fatoş**

gözün aydın ayşecim allah güle güle büyütmeyi nasip etsin inş bir an önce iyileşir bebişin :amin:

**fatoş**

kızımla aynı gün doğdu oğluşun benim kuzum kadar uslu akıllı bi bebek olur umarım  :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Dün aksam ilk kez oglusumu gòrdüm dokundum elimi sımsıkı tuttu. Vücuduna dokundum pamuk gibiydi. Abisine benziyor sadece saçlari koyu renk. Gözlerini göremedim 3100 gr 50 cm