28 Mart , 2024, 13:07:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Oğluşum Artık Aramızda

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 20 Ocak , 2014, 12:41:43

« önceki - sonraki »

Mariee

Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

ยรlคภ๓คz göภlüm

bebegim hastaneden cikti. artik yuvamizda cok şükür

makaron

Allah başka sıkıntı göstermrsin gozunuz aydın

Mariee

Kiz uslanmaz(( panik raziye)  :ehi:
Tebrik ederuk   :nazar: hadi bakem saglikla

zen_s

Şükürler oksun Allah bir daha yasatmasın  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Çok sevindim canım gözünüz aydın  :opucuk:
Sömestr tatiline de denk geldi, Abisi doya doya vakit geçirsin kardeşiyle  :hello2:

ยรlคภ๓คz göภlüm

hic kucagindan indirmiyor. kardesimi özledim diyor

ponçik

birbuçukyıl

Ne kadar sevindim anlatamam. Bu bebecikler daha en başından çok nazlanıyorlar. Abi-kardeş inşallah çok hayırlı evlat olurlar. Saygılarıyla, ahlaklarıyla,kocaman kalpleriyle  bir ömür boyu mutluluk kaynağı olsunlar inşallah. :nazar:

Mariee

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 31 Ocak , 2014, 16:11:15
hic kucagindan indirmiyor. kardesimi özledim diyor

kiz panik raziye bi resmini cekseydin de bizde gorseydik nolurdu yani
az bebek sevelim
:k06:

_inci_tanem_

canım çok sevindim RABBİM sağlıklı hayırlısıyla büyütmeyi nasip etsin  :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

RuHGuZeLi

Ayşeciğim uzun zamandır ilk kez giriyorum ve ilk kez görüyorum konunu canım benim hayırlı uğurlu olsun bebiinnn...Zor zamanlar geçirmişsiniz. Ama bak bitti. Şimdi kollarındadır kuzucğun missslerrr gibi kokluyosundurr :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:... Darısı bizlerin başına inş. canım...  :amin: :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

persembe kontrolumuz vardi. 3630 gr olmus.(3120gr dogdu) iyilesmis. anne sütüne ek olarak 70cc kadar mama veriyorum. burnu tikali damla kullaniyorum buhar makinesini calistiriyorum. yirmi gunluk oldu.

aşkitoom

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 08 Şubat , 2014, 14:46:38
persembe kontrolumuz vardi. 3630 gr olmus.(3120gr dogdu) iyilesmis. anne sütüne ek olarak 70cc kadar mama veriyorum. burnu tikali damla kullaniyorum buhar makinesini calistiriyorum. yirmi gunluk oldu.
çok sevindim cnm,maşallah iyi kilo almış.bizimde salı aşımız vardı 2675 doğmuştu 4525 olmuş 1 aylıktı :nazar:
bende 40-50 cc kadar mama veriyorum.sen neyle yediriyorsun,ben kaşıkla yediriyorum göğsümü bırakmasın diye.oda bazen baş olmuyor,bebişin fotosunu eklede görelim :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canim ben biberonla veriyorum. zaten on gun yogun bakimda biberon hatta hortumla beslendi. kizina da masallah iyi büyümüs