28 Mart , 2024, 20:14:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Oğluşum Artık Aramızda

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 20 Ocak , 2014, 12:41:43

« önceki - sonraki »

Mariee

Cok fırlama olmasında benım oğlan gıbı boynuna kordon dolandıktan   2 gun sonra geldı kucağımda daraldımı ne benı bırak uyuycam der gıbı  zıngır zıngır ağladı buyuyunce fark ettım beyfendı SIKINTIYA BUNALIMA GELEMIYORMUŞ.üstüme gelme anne germe benı dedı bana eşşek  :ehi: o yüzden dun sana söyledıgımde akşama toplar dedıgımde tecrübem konuşuyordu ıcım rahat bılgısayarı kapadım dun aksam bışey olmıycagını bılıordum........  sen sadece mıkrop kapmamasına dıkkat et gerısını salla gelır corap söküğü gibi bak dedı dersın
ben hep diyorum zati :toothy10: çenem tutulmayasıca :ehi: :ehi:
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

zen_s

Ayşe canım çok sevindim sonunda meleğin iyileşmiş  :nazar: hayırlısıyla evinize size kavuşacak hasret bitecek inşallah
cantanem sanada geçmiş olsun inşallah bir an önce iyileşir bebeğin sağlığına kavuşur üzmeyin kendinizi diyecem ama olmuyor ana yüreği dayanmıyor şuda var Annelik güçlü olmak demek evlatlarımız yavrularımız için Allah güç kuvvet versin
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 28 Ocak , 2014, 19:55:03
Ayşem inşallah sağlıcakla yavrunu yuvana götürürsün ayrı kalmak o kadar zorki suan bizde ayrıyız kızım enfeksiyon kapmış 5 gündür hastanede yatıyor ilk yattıgında aglamaktan helak oldum ilk gece cok zordu seni cok iyi anlıyorum inşallah yavrularımızı evimize getiririz... Ama benden sana tavsiye cocuk cıkınca insanlardan uzak tut bak ben kalp kırmayayım dedim olan yavrumla bana oldu  :y25: :y25: :crybaby2:
canim cok gecmis olsun yine yogun bakimami aldilar. insallah bebisler saglikla evlerine gelirler

CAN TANEM

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 28 Ocak , 2014, 20:23:00
Ayşem inşallah sağlıcakla yavrunu yuvana götürürsün ayrı kalmak o kadar zorki suan bizde ayrıyız kızım enfeksiyon kapmış 5 gündür hastanede yatıyor ilk yattıgında aglamaktan helak oldum ilk gece cok zordu seni cok iyi anlıyorum inşallah yavrularımızı evimize getiririz... Ama benden sana tavsiye cocuk cıkınca insanlardan uzak tut bak ben kalp kırmayayım dedim olan yavrumla bana oldu  :y25: :y25: :crybaby2:
canim cok gecmis olsun yine yogun bakimami aldilar. insallah bebisler saglikla evlerine gelirler

Evet canım yoğun bakımda şuan insallah perşembe günü cıkacak yavrum :amin:

zen_s

Cantanem ve Ayşe Allah şifalarını versin bebişlerinizin bir an evvel kavuşun yavrularınıza hayırlısıyla  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Alıntı yapılan: zen_s - 28 Ocak , 2014, 22:48:02
Cantanem ve Ayşe Allah şifalarını versin bebişlerinizin bir an evvel kavuşun yavrularınıza hayırlısıyla  :amin:
Gecmis olsuun Allah acil sifalar versin  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

dün aksam bebegimi kucagima aldim. nefes almasi düzelmis hemsire zorla uyandirdi gozlerini görelim diye tembel oglum benim. ilcai da bitmis.

ponçik

zen_s

ยรlคภ๓คz göภlüm

kizlar birazdan oglumu emzirecegim. insallah sorun cikmaz. hersey bòyle giderse yarin sabah cikartacaklarmis

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Mariee - 28 Ocak , 2014, 19:58:21
Cok fırlama olmasında benım oğlan gıbı boynuna kordon dolandıktan   2 gun sonra geldı kucağımda daraldımı ne benı bırak uyuycam der gıbı  zıngır zıngır ağladı buyuyunce fark ettım beyfendı SIKINTIYA BUNALIMA GELEMIYORMUŞ.üstüme gelme anne germe benı dedı bana eşşek  :ehi: o yüzden dun sana söyledıgımde akşama toplar dedıgımde tecrübem konuşuyordu ıcım rahat bılgısayarı kapadım dun aksam bışey olmıycagını bılıordum........  sen sadece mıkrop kapmamasına dıkkat et gerısını salla gelır corap söküğü gibi bak dedı dersın
ben hep diyorum zati :toothy10: çenem tutulmayasıca :ehi: :ehi:

benimki de simdiden cok hareketli. hemsireler hic rahat durmuyor diyorlar :) :) :)  dedigin gibi enfeksiyona dikkat edecegim

ponçik

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 29 Ocak , 2014, 14:51:22
kizlar birazdan oglumu emzirecegim. insallah sorun cikmaz. hersey bòyle giderse yarin sabah cikartacaklarmis

İnşallah canım inşallah  :amin:  :amin: dualarımız hep sizinle  :amin:

elfo

Allah sabır versin canım ya  :'( çok dikkat et ve bol bol oku. inş. unutacaksın bu günleri
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

ยรlคภ๓คz göภlüm

ogludum hic garipsemedi.  yarin sabah oglum cikacak insallah

ponçik

Çok sevindirici  :love9: İnşallah bir daha o hastaneye yogun bakım odasına geri dönmezsiniz hep evinizde huzurlu saatler ve günler yaşarsınız  :amin: