Oğluşum Artık Aramızda

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 20 Ocak , 2014, 12:41:43

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

MAşallah paşa'ya Ayşecim gelişmeler güzel inşallah kucağın alıp yuvanıza geleceğiniz günler çok yakındır ki yakın  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

kizlar dr ile gòrùstük düzeliyor  küvezin bile oksijeni azaltik ilaci da bitmek üzere dedi. ama bir ziyaretine gityik başina fanus takmışlar nefesi hizlanmıs solunumu 50lerde olmasi gerekirken yine 70lere cikmis nefesi kac gündür 50lerdeydi yine geriledik iyilesme yok gibi

aşkitoom

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 27 Ocak , 2014, 16:00:15
kizlar dr ile gòrùstük düzeliyor  küvezin bile oksijeni azaltik ilaci da bitmek üzere dedi. ama bir ziyaretine gityik başina fanus takmışlar nefesi hizlanmıs solunumu 50lerde olmasi gerekirken yine 70lere cikmis nefesi kac gündür 50lerdeydi yine geriledik iyilesme yok gibi

AYŞECİM SORUN NEYDİ KÜVEZDE KALIYOR BEN TAM ANLAMADIM,İNŞ SAĞ SALİM ÇIKAR BOL BOL DUA ET.
ALLAHIM İNŞ BEBEĞİNİ SİZE BAĞIŞLAR :amin: ÇOK ZOR EVLADINI ÖYLE GÖRMEK,MORALİNİ YÜKSEK TUT CNM :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

oglum rahatsizlanmis solunum cihazina baglamislar. gunduz ki haline dayanamamistim simdi bu halini gorunce ne yapacagim

makaron

ayşem az daha sabır nolur. inanıyorum ki en kısa sürede sağlığına kavuşacak oğlun. çok şükür çok mühim bir rahatsızlığı yok. tam zamanında doğdu organları gelişti dünyaya adapte olması zaman alacak belli ki. sizing için dua ediyorum.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Sagol canim. çok şükür oglumun tüm organlari saglam bu günki tahlilleri ve filmleri temiz çikti. ama  ondan ayrı kalmak küvez dışında rahat nefes alamadigini bilmek beni cok üzüyor. her gün agliyorum. ogluma da üzüntümü belli etmemeye çalisiyorum o da cok üzülüyor

Mariee

Hiççç uzulme benım oğlanda oyle oldu kordon dolandı oksıjen yetersızlıgınden hemen aldılar apar topar dedım noluyo bekle bekle saatler geçmek bıtmedı sacım beyazladı şaka yapmıyorum uzuntden

sımdı 18 yasında o sıpa gecmıs karsıma vıdı vıdı konusuyoooo

hıc bısey olmaz merak etme  sabaha aksama toparlar o kendısını gelınce kucağına sütün kesılmesın  üzülüpte cocugu ac bırakma bıde  :icon_thumright: hadı
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

ยรlคภ๓คz göภlüm

uzulmemek mümkün. bu gün o kadar cok agladim hala da agliyorum  aksam gordum cihaza bagliydi burnundan cikartiyordu. canim oglum insallah evimize  saglikla gelirsin.

ponçik

:amin: sizin için dua ediyorum canım inşallah sağlıkla biran önce kavuşursunuz kucaklaşıp hasret giderirsiniz, çok zor canım  :love9: döktüğün gözyaşların sevince dönecek inşallah  :flowers:

birbuçukyıl

Çok geçmiş olsun. İnşallah evinize beraberce döndüğünüzde bütün bu sıkıntıları anında unutacaksınız.
Şimdi yapılacak tek şey Allah tez zamanda şifa versin diye bol bol dua etmek.

ยรlคภ๓คz göภlüm

oglum cok şükür tamamen iyileşmiş filmi de temizçıktı. cigerindeki su bitmis. nefes alışı düzelsin diye bekletiyorlat

elfo

inş. en kısa zamanda düzelir ayşem. benim oğlum sarılıktan sadece 1 gün kalmıştı tüm gün ağlamıştım. Allah bol bol sabır versin geçecek inş. unutacaksınız bu günleri
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

Mariee

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 28 Ocak , 2014, 18:25:28
oglum cok şükür tamamen iyileşmiş filmi de temizçıktı. cigerindeki su bitmis. nefes alışı düzelsin diye bekletiyorlat

uslanmaz hanim senj  rumuzunu degistirmek lazim ( panik RAZIYE)  :ehi:
ne demisim  ben sana sabahtan aksama toparlar demedimmi akillim
bj resmini cekinde sonra gorelim bari  Sipanin :aferin:
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: Mariee - 28 Ocak , 2014, 19:41:55
Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 28 Ocak , 2014, 18:25:28

uslanmaz hanim senj  rumuzunu degistirmek lazim ( panik RAZIYE)  :ehi:
ne demisim  ben sana sabahtan aksama toparlar demedimmi akillim
bj resmini cekinde sonra gorelim bari  Sipanin :aferin:

ah dokuz gündür yogun bakimda  paniklenmeyecek gibi degil. oglum ciksin fotograf cekeriz fotograf cekmrk yasak

CAN TANEM

Ayşem inşallah sağlıcakla yavrunu yuvana götürürsün ayrı kalmak o kadar zorki suan bizde ayrıyız kızım enfeksiyon kapmış 5 gündür hastanede yatıyor ilk yattıgında aglamaktan helak oldum ilk gece cok zordu seni cok iyi anlıyorum inşallah yavrularımızı evimize getiririz... Ama benden sana tavsiye cocuk cıkınca insanlardan uzak tut bak ben kalp kırmayayım dedim olan yavrumla bana oldu  :y25: :y25: :crybaby2: