Oğluşum Artık Aramızda

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 20 Ocak , 2014, 12:41:43

« önceki - sonraki »

ponçik

Aysecim maasallah ogluna artik hep sizinle ya gerisi vız gelir  :opucuk:

Askiton sizin de kilonuza maasallah  :icon_thumright:
Dogan buyuyor, darısı basimiza  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bu gün bir aylik olduk kontrolümüz vardi aşı olduk 4500 kilo 53 cm.ebe  mama verme dedi

Mavish

aysem yazamadim bi türlü... canim hayirli olsun... rabbim anali babali büyütmeyi nasib etsin... hayirli bir evlat olsun... ömrü boyunca hic dert tasa görmesin canim...  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

aşkitoom

maşallah cnm tosuncuğa :nazar: benim kızda 45 günlük olduk,2675 doğmuştu 1 aylıkken 4525 gr 55 cm olmuştu.1 hafta sonra falan 4800 olmuştu ama mikrop kapıp ishale yakalnınca biraz kilo kaybetti 4500 e geri düştü.bebişlerimiz aynı gidiyor şimdilik,bizimkinin boyu 55 cm daha değişmemiş :k06:

ponçik

Maasallah pasamıza  :nazar: yasadiklariniz geldi gecti bile  :love9:
Abisiyle durumlar ne alemde ben onu da merak ediyorum  :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canim abisi cok seviyor bakimini da yapiyor uyutuyor ama hafif kiskanclik var pusete oturuyor besigine giriyor kucagima aldigimda o da kucagima oturuyor. 27 kilo oluyor ikisi. :)

elfo

maş. aysecim çok iyi toparlanıyor. sanırım sütün de gayet iyi  Allah nazarlardan korusun  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

aşkitoom

kızlar buraya yazıyorum ama öbür türlü cevap alamadım,bebeğime ek olarak mama veriyorum.şimdiye kadar kaşıkla verdim ama baş olmuor artık.bende chicconun anne göğsüne benzeyen kauçuk biberon aldım.üzerinde normal akış yazıyor,bunu tam anlamadım.secenekleri sunlar; yavaş akış,orta hızda akış,hızlı akış.benimki bunlardan hangisi oluyor.orta akış 2 delikliymiş herhalde.tek delikli benimki.

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: aşkitoom - 20 Şubat , 2014, 11:42:10
kızlar buraya yazıyorum ama öbür türlü cevap alamadım,bebeğime ek olarak mama veriyorum.şimdiye kadar kaşıkla verdim ama baş olmuor artık.bende chicconun anne göğsüne benzeyen kauçuk biberon aldım.üzerinde normal akış yazıyor,bunu tam anlamadım.secenekleri sunlar; yavaş akış,orta hızda akış,hızlı akış.benimki bunlardan hangisi oluyor.orta akış 2 delikliymiş herhalde.tek delikli benimki.
ben de chicconun biberonunu 1 numarasini kullaniyorum artik mama vermiyorum

makaron

Aysem masallah oglun kocaman olmus bile. Darisi bizlerin basina

ยรlคภ๓คz göภlüm

dün dr kontrolümüz vardi gelismesi iyi dedi boyu 55 cm miş

ponçik

ยรlคภ๓คz göภlüm

Oglusum yarin sünnet olacak
ninni dinliyor telefona ve tablete ninniler indirdim onlari dinleyerek uyuyor

ponçik

Buyumus de erkek oluyormus Melih Bera  :nazar:
Allah damatligini da gostersin insallah  :hello2:

birbuçukyıl

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 06 Mart , 2014, 15:19:56
Oglusum yarin sünnet olacak
ninni dinliyor telefona ve tablete ninniler indirdim onlari dinleyerek uyuyor

En güzelini yapıyorsunuz.Ben de Allah kısmet ederse oğlumu erkenden sünnet ettirmeyi düşünüyorum.
Allah hayırlı uğurlu etsin.Şimdiden geçmiş olsun.