KasrıCinan da prensesine kavuştu

Başlatan olvido, 20 Mart , 2014, 13:42:21

« önceki - sonraki »

olvido

Canım nasıl sevindim kurtulmana  :amin: Sağlıkla neşeyle büyütün fıstığınızı hayırlı evlat olsun  :love9: telefonda konuştuğumuzda 20 sinden sonra doğsun artık abla demiştin ya o geldi aklıma nasıl temiz kalple istemişsin ayın 20 si ve güzel kızımız artık bizimle  :love9: :love9: :love9:

zen_s

tebrikler gözün aydın olsun Allah sağlık sıhhat versin  :flowers:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

birbuçukyıl

:-ooo Zamane bebekleri aceleci çıktı vallahi.Tebrikler.Gözün aydın. Darısı başıma.

♣ ђคtเςє ♣

hayırlı uğurlu olsun gözünüz aydın   :opucuk:  :flowers:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cnm gözünaydin erken dogurdun galiba demi ama saglikliysa olsun  :love9: :love9: sagliklan büyüt yavrularini  :opucuk:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ponçik

Canim gozunaydin  :hello2: Allah anali babali buytmek nasip etsin
Benden once dogurursun diyordum benimki acele etti ama bak yinede bir gun arayla dogurduk
Cok sukur biz kavustuk darisi digerlerine insallah  :amin:

RuHGuZeLi

Gözün aydın canımm.. Allah analı babalı büyütmek nasip etsin inş.

KasrıCinan

Alıntı yapılan: olvido - 20 Mart , 2014, 13:42:21
Canım nasıl sevindim kurtulmana  :amin: Sağlıkla neşeyle büyütün fıstığınızı hayırlı evlat olsun  :love9: telefonda konuştuğumuzda 20 sinden sonra doğsun artık abla demiştin ya o geldi aklıma nasıl temiz kalple istemişsin ayın 20 si ve güzel kızımız artık bizimle  :love9: :love9: :love9:
tatlım yazma fırsatım anca oldu amin sağolasın  :flowers: ....darısı başına insallah,,,
evet ya babası çok içten söylemis sanırım.19u sabahı babası bu durmayacak sanırım dediğin gibi yarın 20 sinde doğacak dedim.öyle oldu... :k06:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: zen_s - 20 Mart , 2014, 14:08:00
tebrikler gözün aydın olsun Allah sağlık sıhhat versin  :flowers:
sağol canım amin...darısı hep isteyenlerin başına.. :flowers:
Alıntı yapılan: birbuçukyıl - 20 Mart , 2014, 15:17:14
:-ooo Zamane bebekleri aceleci çıktı vallahi.Tebrikler.Gözün aydın. Darısı başıma.
AYNEN CANIM.AMA ÇOK DUA ETTİM YA.hatamı ettim bilmiyorm ama artık gücüm kalmamıstı.hatta 2 hafta öncesi doktora nolur 38.de alın demistim doktorda gülmüstü bana  :k06: :k06: eğer Rabbim sağlık ve sıhhatle doğacaksa nolur bekletme 38 olsun doğsun diye dua ettim.37+4 de doğdu..

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ♣ ђคtเςє ♣ - 20 Mart , 2014, 23:06:55
hayırlı uğurlu olsun gözünüz aydın   :opucuk:  :flowers:
sağol tatlım.darısı sana.ALLAH tamamına erdirsin gebeliğini. :amin:
Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 21 Mart , 2014, 13:34:58
cnm gözünaydin erken dogurdun galiba demi ama saglikliysa olsun  :love9: :love9: sagliklan büyüt yavrularini  :opucuk:
sağol gülüm evet 38.girdi doğdu 37+4de.sükür bi sorun olmadı .amin canım hep beraber sağlıkla büyütelim insallah

KasrıCinan

Alıntı yapılan: ponçik - 21 Mart , 2014, 18:10:06
Canim gozunaydin  :hello2: Allah anali babali buytmek nasip etsin
Benden once dogurursun diyordum benimki acele etti ama bak yinede bir gun arayla dogurduk
Cok sukur biz kavustuk darisi digerlerine insallah  :amin:
goncam gülüyorum bazen ya...sen mi ben mi derken bak sen 1 gün arayla fark attın sen doğurdun önce :ehi: tekrardan hayırlı olsun...aminn
Alıntı yapılan: RuHGuZeLi - 25 Mart , 2014, 13:06:01
Gözün aydın canımm.. Allah analı babalı büyütmek nasip etsin inş.
amin canım.bizim sayfa takım tamamldı sanırım..sende yavrunu sağlkıla büyüt insallah

KasrıCinan

37+4de 3saatlik sancı ile 3kilo 300 gr 49 cm doğdu meleğim.
aradan 4 gün sonra sarılık oldu yükseldi 5.gün hastaneye yattık  çıktık.simdi çok sükür iyiyz bi sıkıntımız yok.sadece grip oldu.ışık altında üşüdü sanırı.bide abimiz gripti.salya sümük çoçuğu öpüp durdu....sonuç kızımda hasta..
isminide FATIMAZEHRA koyduk.öyle iste.
RABBİM HAMİLE ARKADASLARIMIDA Bİ AVAZDA KURTARSIN İNSALLAH,,,
İSTEYENLEREDE HEP VERSİN.DOĞUMDA RABBİ İSTEYENLERE HEP NASİP ET DEDİM... :amin: :amin:

şerife Berat

GÖZÜN AYDIN CANIM.RABBİM ANALI BABALI SAĞLICAKLA BÜYÜTMEYİ NASİP ETSİN İNŞ. :nazar:

EMEL 26

Alıntı yapılan: KasrıCinan - 06 Nisan , 2014, 19:44:50
37+4de 3saatlik sancı ile 3kilo 300 gr 49 cm doğdu meleğim.
aradan 4 gün sonra sarılık oldu yükseldi 5.gün hastaneye yattık  çıktık.simdi çok sükür iyiyz bi sıkıntımız yok.sadece grip oldu.ışık altında üşüdü sanırı.bide abimiz gripti.salya sümük çoçuğu öpüp durdu....sonuç kızımda hasta..
isminide FATIMAZEHRA koyduk.öyle iste.
RABBİM HAMİLE ARKADASLARIMIDA Bİ AVAZDA KURTARSIN İNSALLAH,,,
İSTEYENLEREDE HEP VERSİN.DOĞUMDA RABBİ İSTEYENLERE HEP NASİP ET DEDİM... :amin: :amin:

canım çok sevindim sağlıkla kavuşmusun  rabbım uzun sağlıkli  ömürler versin isminde çok güzel   :nazar: :nazar:
Kızlarımla hayat çok güzel💖