Hamileyim ama kafam cok karisik

Başlatan eguzel89, 20 Ocak , 2014, 07:17:59

« önceki - sonraki »

eguzel89

Selam kizlar bir kizim var uc yasinda kizimdan sonra bir ikiz bebeklerimi kaybettim sonrasinda pko oldugumu soyledi doktor ama adet gecikmem tuylenme sivilce ve hormonlarda problem yoktu neyse pko gecsin diye sogan kuru yapmaya karar verdim bes gun yaptim sonra biraktim bosver dedim neyse o ay tekrar hamile kaldim kurgajdan alti ay sonra daha yeni gebeligim 5+4 su an neyse adetimin gecikmesinden bir gun sonra dr a gittim beta hcg 976 cikti progesteron 15 çıktı ogun 4+4 du bebegim keseye abdominal olarak bakti alttan bakmadi ve kese gorunmedi hoca progestoron biraz düşük degeri dedi ilac verdi progesteron ilaci bu arada testi yaptirdigimda feci bir grip geçiriyordum ve simdi yine ikizlerimde yasadigim seyleri yasayacagim diye korkuyorum tekrar ayni aciyi kaldirabilecekmiyim bilmiyorum ruyalarimda falan görüyorum etrafima güçlü gounmeye calissamda cok gucsuzum bu aralar sizden ne istedigimi ne sordugumuda bilmiyorum tek istedigim Rabbimden beni yine ayni aciyla sinamamasi simdiden sagolun hepiniz
kurban olayım sana Allahım nazardan korusun:)

ponçik

Canım gözün aydın içini ferah tut  :opucuk: herşey olacağına varır
benim de bir arkadaşım ikizlerini kaybettikten sonra üç sene o psikolojiden çıkamadı ve hamile kalamadı
şimdi maaşallah nurtopu gibi bir kızı var , darısı başına inşallah güzel bir hamilelik yaşarsın  :amin:

eguzel89

Sagol canim benim cok tesekkur ederim insan bir kez bu aci olayi yasayinca hep aynisi olacakmis gibi geliyor iste
kurban olayım sana Allahım nazardan korusun:)

GELSQMİNQ

canım benim tebrik ederim allah kucağına almayı nasip etsin inşallah . nasipte ne varsa o yaşanır sen kötü düşünme iyi şeyler düşün bebiş zaten dünyaya gelcekse kim ne derse desin boş yüreğini ferah tut ve tevekkül  et rabbim sana hakkında en hayırlısını versin inşallah

Balböceği

Canım benim yapma böyle şeyler evet insan korkuyor verende Allah alanda beterin beteri var  :opucuk:

2-3 ay önce yaşadığımı Allah kimseye vermesin her gün her gece aklıma bebeğimin ellleri kollarının hareketleri geliyor gözümün önüne..

Şu an belki düşük yaptım belki yapıyorum içimden üzülmek bile gelmiyor..

Rabbim tamına erdirsin, senin adına çok sevindim  :opucuk: :nazar: