12 Mayıs , 2024, 10:34:41

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

EN SONUNDA MURADIMIZA ERİYORUZ....

Başlatan umut vardır, 16 Ocak , 2014, 14:46:22

« önceki - sonraki »

umut vardır

SLMLAR arkadaşlar sevincimi sizlerle paylaşmak istedim.iki denememiz negatif çıkmıştı.3.tüp bebek denememizi yaptırdık ve bugün 11.günüydü ve test yaptırdık sonuç 182 çıktı.ikigün sonra tekrardan yaptırcaz umarım sayı yükselir.mutlulugumuz daha çok artar ama şuanda çok mutluyuz duydugumuzda agladık eşimle. :hieyt: :muzz:

zen_s

selamlar çok sevindim gerçekten ne güzel sonunda muradınıza ermişsiniz sonunda inşallah değerlerin kat kat artar  :amin: :amin: :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

umut vardır

sevilay21

Hay masallah ne gūzel bir haber gözūnaydin canin darisi bekleyen herkesi basina sayin kat kat artsin Rabbim korsun sizi   :hello2: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :nazar:

ponçik

Gözünüz aydın  :flowers:  Allah tamamına erdirsin inşallah darısı hasretle bekleyenlerin başına  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Tebrikler insallah degerin gittikce artar ve bebegini kucagina alirsin

umut vardır

amin arkadaşlar.allah herkese nasip etsin :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

°º•✿gülümse01✿•º°

Raabim yardımcın olsun, bebişin :nazar:  sıkı sıkı sımsıkı tutunsun inşaallahhhhhh :amin: :amin: :amin:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

gözünaydin insallah degerler kat kat artar  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: darisi siradaki arkadaslarin basina  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

tuba.alanya

inşallah herşey yolunda gider kavuşursun bebeğine  :amin:

umut vardır

dün test yaptırdık tekrardan 504 olmuş.ilk yaptırdığımızda sayı 182. ikincisi 504.yarın tekrardan hastaneye gidecez.inşallah böyle devam eder yükselme allah emeklerimizi boşa çıkarmaz 7 sene bekledik :amin:

hatice tanrıvar

aLLAHIM KUcagına almayıda nasip eder inşaalaah
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

umut vardır

DÜN HASTANEYE GİTTİİK KESE GÖRÜNMÜŞTÜ SIRA KALP ATIŞLARINA GELMİŞTİ ÇOK ŞÜKÜR DUYDUK VE BEBEĞİMİZİ GÖRDÜK. :muzz: :hello2: :hieyt:MUCİZE BİŞEY BİZİM İÇİN BU.ALLAH HERKESE NASİP ETSİN. :amin: :amin:

zen_s

Gözün aydın tebrik ederim Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

birbuçukyıl

Tebrikler.İnşallah herşey yolunda gider.Her doktora gidişte ayrı heyecan oluyor.Önce kese, sonra kalp atışı, ikili test, üçlü test, cinsiyet,detaylı ultrason, bunların hepsi hafif bir merak ve telaş yapıyor.