20 Nisan , 2024, 00:28:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

SEZERYANDA BEBEĞİ NERDE GİYDİRİYORLAR

Başlatan aşkitoom, 13 Ocak , 2014, 17:58:50

« önceki - sonraki »

aşkitoom

kızlar biraz saçma soru oldu ilk sezeryanım olunca merak ettim.beni sezeryan için ameliyathaneye -1 e indirdiler.
doğumhanede 2. katta,bebeğim doğtuktan sonra eşime doğumhanenin önünden vermişler.
her hastanede mi böyle,ameliyathanede giydirip vermezler demi,soğuk çünkü orası.

bhrssyy

canım bende sezeryan oldum bana bebegımı sonradan odaya getırdıler ama amelıyata kadar dogumhanede musade altında kaldıgım da amelıyattan cıkan bebeklerı dogumhaneye getırıp gıydırmıslerdı sanırım dedıgın gıbı amelıyathane soguk oldugu ıcın olabılır

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

türkiyede nasil bilmiyom ama dogduktan sonra hemen kalin havluya sariyolar bana göstermislerdi sonrasinde esimlen beraber üst kata cikmislardi bende yanina gittim kucagimda durdu sonrasinda temizliyip giydirmislerdi  :) hastane zaten heryeri sicak onlar bizden daha iyi bilirler napcaklarini
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ponçik

Ben normal doğum yaptım , doğumhanede yanımda temizleyip sonra bir örtüye sarıp bebek odasına götürdüler, kız kardeşim sezeryan oldu, onun bebeğini de örtüye sarıp bebek bakım odasında yıkayıp giydirdiler, yaptıkları herşeyi camdan seyretmiştik  :love9: