26 Nisan , 2024, 09:14:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

anneler bi bakarmisiniz

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 08 Ocak , 2014, 14:02:23

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm anneler  :flowers: :flowers:
bi sorum olcak yardim edin kararsiz kaldim  ???
oglumu 3gündür hic emzirmedim midemi üsütmüstüm bide ishaldim ona gecti diye bende kesmistim demin bi skayim dedim süt geldi  :laughing7: acaba devam emzirsem olurmu  :dontknow: :dontknow: :dontknow: günde gene bi keren versemde kar diyom napiyim olurmu basina gelen varmi ara verdikten sonra tekrar emziren  :icon_scratch:
:nazar: :nazar:

mandalinaportakal

mideni üşütmekle emzirmemenin ne ilgisi var anlayamadım.bende bir çocuk annesiyim,defalarca hasta oldum ama emzirmeyi bırakmadım.keşke hiç kesmeseymişsin anne sütünün yerini tutabilecek birşey yok.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: mandalinaportakal - 08 Ocak , 2014, 14:06:59
mideni üşütmekle emzirmemenin ne ilgisi var anlayamadım.bende bir çocuk annesiyim,defalarca hasta oldum ama emzirmeyi bırakmadım.keşke hiç kesmeseymişsin anne sütünün yerini tutabilecek birşey yok.
benden ona gecmisti cok karni agriyodu hastaneye gittik sonra kestim oglum iyilesti benim sorum zaten o deil simdi 3gün ara sonra tekrar emzirebilirmiyim  :icon_scratch:

ponçik

emzirebilirsin canım , sütün kesilmediği sürece bırak emdiği kadar emsin, en güzeli anne sütü  :icon_thumright:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ponçik - 08 Ocak , 2014, 14:13:37
emzirebilirsin canım , sütün kesilmediği sürece bırak emdiği kadar emsin, en güzeli anne sütü  :icon_thumright:
3gün süt kaldi ya bayatlar bozulmustur filan diye düsündüm ben  :dontknow: :dontknow:

zen_s

Emzirebilirsin canım bedeninde olan süt bayatlamaz için rahat olsun  emzirdikçe sütünde artar sen devam et en güzeli anne sütü umarım bebeğinde sana zorluk çıkarmaz emer  :binkybaby:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

dün denedim ama tam cekmedi istemiyo artik  :dontknow: :dontknow: biberona alisti herhalde  :dontknow: neysem 3ay verdim ona sükür ediyom kizima bukadar bile verememistim

zen_s

Evet biberon kolaydı uğraşmıyordu luk luk yutuyordu  :k06: şimdi uğraşacak süt gelsin diye  :ehi: az değil bebeler  :aferin: :aferin: sen zorla yinede baktın olmuyor ne yapacan mecbur mamaya devam  ;D
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Bence alışır yine, hemen pes etme, ben çalışırken sütümü sağıp bırakıyordum, gündüz biberondan akşam benden süt içiyordu  :laughing7:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: ponçik - 10 Ocak , 2014, 09:30:03
Bence alışır yine, hemen pes etme, ben çalışırken sütümü sağıp bırakıyordum, gündüz biberondan akşam benden süt içiyordu  :laughing7:
bende hep pompaylan cekip biberonlan veriyodum arada zamanim olursa emziriyodum ama bi kac gün ara verdim diye istemedi bende cok zorlamadim suan mama bide kasik mamasi yiyo