26 Nisan , 2024, 12:43:15

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bi yardmcı olun lütfen?

Başlatan Dilek&Yusuf, 31 Aralık , 2013, 11:06:04

« önceki - sonraki »

Dilek&Yusuf

;) ;) ;)arkadaşlar ben hamile olduğumu yeni öğrendm eylülde kpss sınavı var sınava girmeyi çok istiyordm doğum nasipse ağustosta olacak sorum şu ozaman bebek bir aylık oluyor sizce bebek durur mu sınava girebilir miyim ona göre hazırlanacğm da bi fikriniz var mı? ??? ???şimdiden teşekkürler. :flowers:

birbuçukyıl

Ben de 5 temmuzda kpss ye gireceğim inşallah,doğumum hazirana denk geliyor. Minicik bebek birkaç saatliğine durur bence. Yoksa aylardır kursa boşuna gitmiş olurum. Acıkırsa diye süt sağıp bırakabiliriz. Sabah banyo yaptırırız rahat uyusun diye.Gerekli önlemleri alırız.  :icon_thumright:

ponçik

O kadar hazırlık boşa gitmesin, sınava gir bence, bebek eğer onu seven birinin yanında olursa sakince durur merak etme  :icon_thumright:
Bu arada bebişin hayırlı olsun Allah tamamına erdirsin canım  :opucuk:

Dilek&Yusuf

sağolun arkadaşlar teşekkür ederm :flowers: :flowers:
tşk ederm poncik iyi dileklerin için. ;)
diğer arkadaşm seninde bebeğn hayırlı olsun Rabbim sağsalm kucağına almayı nasip etsn ne mezunusun?

ยรlคภ๓คz göภlüm

ilk önce tebrik ederim. inşallah sağlıkla kucağına alırsın. bence bir saat durur, ne olacak.. belki bebiş uğurlu bile gelir

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

bencede durur sütünùde sağıp bırakırsın ;)
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

birbuçukyıl

Alıntı yapılan: Dilek&Yusuf - 31 Aralık , 2013, 13:49:47
sağolun arkadaşlar teşekkür ederm :flowers: :flowers:
tşk ederm poncik iyi dileklerin için. ;)
diğer arkadaşm seninde bebeğn hayırlı olsun Rabbim sağsalm kucağına almayı nasip etsn ne mezunusun?

Teşekkürler iktisat mezunuyum.Bebek için bankadan istifa ettim fakat düşük yaptım üst üste, sonra bir tanesini kalbi durduğundan kürtajla aldılar.Uzun süredir işsizim.Bari kpss ye çalışayım dedim kursa yazıldım. Bir ay sonra hamile kaldım kısmet işte.

Dilek&Yusuf

herşey nasip kısmet Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsn bundada vardr bir hayır. inşallah kazanrsn bende iktisat kazanmştm evlendğm için gidemedm açıktan adalet okuyorm 2.sınıfm nasipse bu sene bitirp önlisans olarak gireceğm.

Dilek&Yusuf

sağoln arkadaşlar moralm bozulmştu sınava giremem diye ama cevaplar sevindirdi beni hepinize ayrı ayrı teşekkür ederm.

asya81

Bir aylık bebek zaten gun boyu uyur zaten çok rahatlıkla girebilirsin sınavına sutunu bırakırsın şanslısın ki bir aylık daha buyuk olsa zaptedilnez ve seni arardı