28 Mart , 2024, 19:35:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Ilk Bebegim birakti beni.. :(

Başlatan DilanSM, 27 Aralık , 2013, 23:01:21

« önceki - sonraki »

DilanSM

Ben daha yeni katildim araniza..
Bir yillik Evliyim ve uc ay önce Dogum kontrol hapini biraktim Esimle Cocuk istiyoruz diye Bugun adetim bir hafta gecti ve benim Karnim cok agriyor soguk soguk terliyorum ve migdem bulaniyor ve koku hassasiyeti basladi Cok halsiz hissediyorum kendimi Yurtdisindaayim Noel yuzunden KAdin Doktorum yok sizce hamile olabilirmiyim??
Minigim gelde Babayi sevindirelim birlikte.. :(

ponçik

Alıntı yapılan: DilanSM - 27 Aralık , 2013, 23:01:21
Bir yillik Evliyim ve uc ay önce Dogum kontrol hapini biraktim Esimle Cocuk istiyoruz diye Bugun adetim bir hafta gecti ve benim Karnim cok agriyor soguk soguk terliyorum ve migdem bulaniyor ve koku hassasiyeti basladi Cok halsiz hissediyorum kendimi Yurtdisindaayim Noel yuzunden KAdin Doktorum yok sizce hamile olabilirmiyim??

1 hafta gectiyse idrar testinde cikar, eczaneden alip yapabilirsin, insallah hamilesindir

DilanSM

Alıntı yapılan: ponçik - 27 Aralık , 2013, 23:22:01
Alıntı yapılan: DilanSM - 27 Aralık , 2013, 23:01:21

1 hafta gectiyse idrar testinde cikar, eczaneden alip yapabilirsin, insallah hamilesindir

Bugün evden yatakdan cikamadim baya halsizim Ama yarin esime aldirim bari... Nane limon ve Sicak caylr iciyorum migdem icin kötü gelmez dimi eger hamileysem??

ponçik

Miden için kötü gelmez ama özellikle adaçayı içmemelisin, bebek varsa düşüğe sebep olabilir

DilanSM

Hamileymisim ...  Ama Düsürdüm  :y25: :y25:

DilanSM

Bebegim tutunamdi bana .. :( Zaten cok kötü geciriyordum günleri yazmistim buraya..Vücudum Bebegi Kabul etmemis.. Ve ilerdeki Gebeliklerimdede olabilirmis.Daha Önce basina gelen varmi vücudun bebegi kabul edemeyip düsürenn ve tekrar Hamile kalan.. :y25: :y25: :y25:

hatice tanrıvar

Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

DilanSM

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 02 Ocak , 2014, 22:35:20
nasıl yani :icon_scratch:

Süpelerimde hakliymisim test yaptim hamileydim ama bebegimi düsürdüm

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah kısa zamanda sağlıklı bir bebeğin olur. oğluma hamileyken ben de onu yaşadım. vücut bebeği atmaya çalıştı, kabul etmedi çok şükür oğlum tutundu. ikinci hamileliğimde böyle bir sorun yaşamadım

ponçik

hatice tanrıvar

çok üzüldüm geçmiş olsun canım :'( :'(
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

makaron

03 Ocak , 2014, 10:40:30 #11 Son düzenlenme: 03 Ocak , 2014, 11:53:09 ponçik
Oncelikle geçmiş olsun. Malesef bu olayı ben 2 kez yaşadım. Hem gec hamile kalıyordum kalsam da vucut atıyordu. Üstelik yumurta rezervimde azalmaya başlamıştı. Iyıce cıkmazdaydım. Neyseki derin bir araştırma yapıldı. Bazı sorunlar bulundu onlar için ilaç kullanıyorum. Allahıma şükür 3,5 aylık olduk. Artık ilaçlardan mı bilinmez ama Allahım bu kez tutunmasını nasip etti. İnşallah kucağıma da alırım. Allah sana da en kısa sürede sağlıklı gebelik nasip etsin.