Saadet (Mutluluk) Canım Arkadaşım Hamile

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 26 Aralık , 2013, 11:25:56

« önceki - sonraki »

mutluluk

1. Kur'an okumayı bilenler için : Meryem suresini 41 gece okumak çocuğun olmasına vesile oluyormuş deneyen sonuç alanlar var

2.Şöyle bir dua var kur' anda.Hz.Zekeriya'nın çocuğu olmuyormuş ve bu duayla yalvarmış rabbine ve çocuk vermiş allah ona.Dua şu: Kale rabbi heb li min ledünke zürriyyeten tayyibeten inneke semiuddua'.

2. Allahın isimlerinden biri olan varis (a harfi uzatılarak okunacak) mirasçı anlamına gelen vaaris kelimesi var ya işte o.
İşte bu ismi ya vaaris ya vaaris diyerek günde 707 kere okuyanın çocuğu olurmuş denemekte fayda var
olmasa da sevaba gireriz allahın adını anmaktan zarar gelmez ki.

arkadaşlar bunları yapın

Lă_Tăhzen!

Canim cok sevindim ya cok guzel bi haber bu saglikla kucagina al insallah

Bugun ruyamda gormustum seni facede baktim hatta profiline ne var ne yok diye sonrada burda bu basligi gorunce cok mutlu oldum  :opucuk:

mutluluk

raziyecim çok teşekkür ederim.inş rüyan hayrolsun. :opucuk:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Çokk sevindim canım benim anlatamam rabbim kucagınada almayı nasip etsin

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

mutluluk

Balböceği

Canım çokkkkkkkk sevindim  :hello2: :hello2: :hello2:

Rabbim tamamına erdirsin  :hieyt: :amin:

Hep aklımdaydın  :opucuk:

mutluluk

edacım sağol.7 haftalık olduk ama kalp atışları yok.haftaya duymasak dr alacağını söyledi. :crybaby2:

ponçik

Canim sakın üzülme hayirlisiyla duyarsiniz insallah, icini ferah tut  :amin: kalp atışı icin karnindan mi yoksa alttan mı baktı  :dontknow:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canim insallah bundan sonra ki hamileligin saglikli olacak  üzülme dualarim seninle

elfo

RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

makaron

Ben de simdi ogrendim. Allah sabir versin cok zor bilirim. Bir daha yasatmasin insallah