16 Nisan , 2024, 10:09:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Saadet (Mutluluk) Canım Arkadaşım Hamile

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 26 Aralık , 2013, 11:25:56

« önceki - sonraki »

mutluluk

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mutluluk - 26 Aralık , 2013, 14:50:14
Evet aksam ustu yine boyle annemdeydim
Telden konunu yanlis isim yazarak acmustim.dun gibi hatirliyorum. ;D

aslan gözlüm :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:   heyecandan yanlış açtığını bile fark etmemiştim :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:

@Melek Yüzlüm@

saadetcimmmmmmm  :love9: :love9: :love9: :flowers: :flowers: :flowers: çok sevindimmmm Allah kucagına almayı nasip etsin canımm darısı diğer bekleyenlerin başınaa inşallahh  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

mutluluk

mutluluk

elfo

canımmm  :y25: :y25: :y25: çok duygulandım bize bu haberi yaşatan Rabbim e şükürler olsun  :amin: :amin: :amin: :amin:

biraz da sevineyim

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

_inci_tanem_

:muzz: :muzz: çok sevindim saadetçim uzun zamandır duyduğum en güzel haberlerden  :muzz: :muzz:

RABBİM sağlıklı bir hamilelik geçirip sağ salim kucağın almayı mis kokusunu koklamayı nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin: gözün aydın olsun  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

CAN TANEM

Saadetim canım benim :opucuk: bigün olacak buna inan demiştim ya kuzum şükür o gün gelmiş hep aklımda dularımdaydın rabbime şükürler olsun inşallah hayırlısıyla tamamına erdiği günleride görürüz kuzum :amin: :nazar: :love9:  :occasion16: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16: :wav:

mutluluk

Alıntı yapılan: elfo - 26 Aralık , 2013, 18:20:17
canımmm  :y25: :y25: :y25: çok duygulandım bize bu haberi yaşatan Rabbim e şükürler olsun  :amin: :amin: :amin: :amin:

biraz da sevineyim

:wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

rabbim yüzbinlerce sükürler olsun.daha cok sıkıntı dr yüzü görmeden verdi.inş tamamına erer.

elifim canımmm :opucuk:

mutluluk

Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 26 Aralık , 2013, 18:30:23
:muzz: :muzz: çok sevindim saadetçim uzun zamandır duyduğum en güzel haberlerden  :muzz: :muzz:

RABBİM sağlıklı bir hamilelik geçirip sağ salim kucağın almayı mis kokusunu koklamayı nasip etsin inşallah  :amin: :amin: :amin: gözün aydın olsun  :opucuk:

canımsın çok sağol.rabbim hepinizden razı olsun.inş 15 gün sonra daha güzel haberler veririm

mutluluk

Alıntı yapılan: CAN TANEM - 26 Aralık , 2013, 18:44:36
Saadetim canım benim :opucuk: bigün olacak buna inan demiştim ya kuzum şükür o gün gelmiş hep aklımda dularımdaydın rabbime şükürler olsun inşallah hayırlısıyla tamamına erdiği günleride görürüz kuzum :amin: :nazar: :love9:  :occasion16: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16: :wav:

aynurum inan ben hiç inanamıyorum halen bile şoktayım.wc ye gitmeye bile korkuyorum.

ayışığı

Allah hayırla kucağına almayıda nasip eder inşallah. senin adına çok sevindim umut oldun bana. senin gibi 4 yılı devirmiş biri olarak böyle bir haberi verebileceğim günü sabırsızlıkla bekliyorum  ::)

kelebegimm

Cooooookkkk sevindimmm saadetimm hep aklimdaydin :muzz: :muzz:
Rabbim sag salim kucagina aldığın gunleride gostersin :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

]

KasrıCinan

Sevindim hayırlı olsun arkadasım,.Rabbim sağlık sıhhat içerisinde kucağına almayıda nasip etsin...
bekleyen arkadaslara da hep nasip etsin rabbim,,, :amin: :amin: :nazar: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

mutluluk

Alıntı yapılan: kelebegimm - 27 Aralık , 2013, 10:42:09
Cooooookkkk sevindimmm saadetimm hep aklimdaydin :muzz: :muzz:
Rabbim sag salim kucagina aldığın gunleride gostersin :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

öznurum benim. :opucuk: :opucuk: :opucuk: ççok özlemişim seni oğlun nasıl şimdi kocaman olmuştur.rabbim hepinizden razı olsun.inş bu sefer sonuna kadar götürürüm hayırlısıyla. :amin: :amin: :amin: