25 Nisan , 2024, 20:59:57

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Saadet (Mutluluk) Canım Arkadaşım Hamile

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 26 Aralık , 2013, 11:25:56

« önceki - sonraki »

ยรlคภ๓คz göภlüm

Bu gün kan sonucunu aldı 500 çıkmış. 
canım benim çok sevindim,hep bu haberi bekliyordum.İnşallah bu defa bebişini sağlıcakla kucağına alırsın. Oğluşuma hemşeri geliyor oley  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

o benim konumu açmıştı çok şükür sıra bana geldi
:occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

:wav: :wav:

mutluluk

Canim aysem ben halen korku halindeyim.sevinemiyorum bile

FİGENN

çooooooook sevindim çok güzel bir haber bu rabim kucağına almayı nasip etsin   :amin: :amin:

saadette çok bekledi muradına erdi çok şükür    :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

mutluluk

Figenim caniim cok cektik ins sonuda gelir guzel olur.ins ins sende en kisa zamanda haberini verirsin

mutluluk

Halen korkuyorum kese kalp atisi olmadan bnm icim rahat degil

makaron

Canım be kadar sevındım anlatamam. Daha bikaç ay once ne kadar umutsuz dertleşiyoduk.

En son tedavı duşunuyodun tedavı mı oldu normal mi?

Canım şimdi kese kalp atışı diyosun sonra ikili üçlü test yok ayrıntılı derken için hep tedirgin olacak. Tek yapabileceğimiz allaha emanet etmek.

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım, Aslı'nın dediği  gibi hep o korkuyu yaşayacaksın.. hamilelik demek korku, telaş ve heyecan demek... inşallah sorunsuz bir hamilelik yaşarsın

mutluluk

Asli hic unuturmuyum o gunleri.agladigimi uykysuz kaldigim geceleri.ins sonuna kadar goturur.kucagimiza sagsalim aliriz. :amin:

mutluluk

Telden yaziyom gecikiiyom ksr bkmyin
Aslicim tedaviyi birakmistim.artik bikmustim. Gidecek dr da kalmamusti.
Ama ekimde mardinde bi ziyarete gittim.cocugu olmayanlar meger gidiyorlarmis.
Ben bilmeden gittim.sonra gelip nette faziletini okudum
Bence imkani olan varsa gitsin oraya

mutluluk

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım gerçekten çok sevindim... kalbin o kadar ve iyi niyetlisin ki bebişinin olacağına inanıyordum :)  :)

mutluluk

Sende oylesin inan buna.hemserilerime hemseri geliyor :hieyt:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: mutluluk - 26 Aralık , 2013, 13:09:05
Sende oylesin inan buna.hemserilerime hemseri geliyor :hieyt:

sağol canım.  dur bakalım bera belki annesinin memleketinden olur :D

ponçik

Çok sevindim canım  :hello2: inşallah bebiş haberleri daha da artacak  :hieyt: allah sağlıkla sıhhatle hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin, sorunsuz bir hamilelik yaşarsın inşallah  :nazar: en büyük desteğin dualar bunu unutma  :opucuk: