2014 Eylül, Ekim, Kasım Annelerin Buluştuğu Yer

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 24 Aralık , 2013, 11:28:32

« önceki - sonraki »

♣ ђคtเςє ♣

inşallah canım  :amin: bana ikincide acısı çıkıcak gibi geliyo ama bakalım  :amin:  :ehi:

şerife Berat

hatice bence duanı tam yap canım,inş. bu bebeğinde ablası gibi uslu olur  :amin:

EnDuruYanım

Slm kizlar .. eylul-ekim-kasim 2011 bebeklerindeydim simdi ayni aylar 2014 teyim:) 7 haftalik hamileyim 2 yasinda kizim.var :hello2: :love9  ins gusel sohbetlerimiz olur tekrar slmlarr :flowers: :flowers:

♣ ђคtเςє ♣

hg o zman  :hello2: hayırlı uğurlu olsun bebişinde  :flowers:

♣ ђคtเςє ♣

Alıntı yapılan: şerife Berat - 28 Ocak , 2014, 09:25:33
hatice bence duanı tam yap canım,inş. bu bebeğinde ablası gibi uslu olur  :amin:

doğru dedin  :k06: inşallah ablası gbi akıllı uslu olurda beni yormazlar   :amin:

şerife Berat

slm kızlar 7+3 haftalık hamıleyım bugün doktora gıttım bebeğimin kalp atışlarını duyamadık sizinde hiç böyle bir şey başınıza geldi mi?

birbuçukyıl

Alıntı yapılan: şerife Berat - 03 Şubat , 2014, 15:27:04
slm kızlar 7+3 haftalık hamıleyım bugün doktora gıttım bebeğimin kalp atışlarını duyamadık sizinde hiç böyle bir şey başınıza geldi mi?

Geç döllenme olmuş olabilir. O zaman kalp atımı biraz daha geç alınabiliyor. Birazcık daha sabretmen gerekecek.
İnşallah sonu hayırlı biter.  :amin:

EnDuruYanım

kizlar bu sayfa cok bos yahu haydi hareketlenelim azcuk;))) nasil gidiyor gebelikler :suclu: :hello2:r

♣ ђคtเςє ♣

kimse gelmiyo ki  :dontknow:  :dontknow: ne kdrlık oldun pınarcım sen  :k06: ben dha 11 haftalık  :k06: kızımda çok bulantım oluyodu bunda hiç bişeyim yok  :nazar: :nazar:

EnDuruYanım

cnm bende 11 haftaligim haftaya ikili teste giderim artik benim ilkinde hic bulanti vs yasamadim bunda cok yasadim simdi cok sukur iyiyim ama ac kalamiyorum hemen sekerim falanda dusuyor her cocuk farkli.bosuna dememisler :suclu:

ponçik

İkinciler cok nazlı oluyorlar, insallah sağlıkla kavusursunuz bebeklerinize  :flowers:

Emir_çınarın_annesi

Selam kızlar benim 17 aylık bir oğlum var ve şimdi tekrar Kasım annesi olumam inşallah
Facebook'ta 2012 Kasım anneleri diye bir grubum var sizleri orayada bekliyorum

mandalinaportakal

biz de bu gruptayız :hello2:Allah sağlıkla kucağımıza aldırsın :amin:

hayat seninle güzel