2014 Eylül, Ekim, Kasım Annelerin Buluştuğu Yer

Başlatan ยรlคภ๓คz göภlüm, 24 Aralık , 2013, 11:28:32

« önceki - sonraki »

zen_s

Doktorun neden felaket tellalığı yapmışki anlamadım değerin gayet güzel daha iki gün geçmiş moralini bozma canım stres daha kötü tadını çıkar bu güzelliğin yaş kaçtı senin ben 36 yaşındayım bir oğlum var 10 yaşında 2. istiyoruz hayırlısıyla
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Esra T

bilmiyorum neden yaptı ama 2. e ona gitmeyeceğim kesin  :caca:  benim yaş 24 ilk hamileliğim inşllh sağlıklı olur

ponçik

Alıntı yapılan: Esra T - 03 Ocak , 2014, 13:45:48
Merhaba hanımlar sanırım ben eylül annesi olacağım adetim 2 gün geciktiginde hemen  kan testi yaptırdım pozitif cıktı ama deger 258 biraz aceleci davrandım sanırım doktora koştum kese daha gorunmuyodu ilk hamileliğim olacak vee cok heycanlıyım 4 aralıkta adet gordum en son. gittiğim doktor olabilecek butun kotu olasılıkları saydıgı için bendede moral kalmadı ya bos cıkarsa ya kese hiç olusmazsa surekli aklımda bu sorular  ne yapacagımı bilemedimm

Canım hayırlı olsun  :flowers:  doktorun cok acımasızmış  :cussing: bence değerin gayet güzel ben 3 gün gecikmede kan tahlil sonucumu 206,50 olarak almıştım, üstelik de geç döllenme olmuştu, senin de geç döllenmeden dolayı kesen gözükmemiş olabilir, içini ferah tut  :opucuk:

zen_s

Bencede gitme yaşın çok genç  hemen problem olacak diye bişey yokki inşallah sağlıklı olur
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

Gonca gördünmü buraya bir el attım hemen ilk hamişimiz çıktı  :k06: ben burdan ayrılmayayım en iyisi   :ehi: :ehi: komşuda pişer bizede düşer belkim  :suclu:

Esra T

Alıntı yapılan: ponçik - 03 Ocak , 2014, 14:48:19
Alıntı yapılan: Esra T - 03 Ocak , 2014, 13:45:48
Merhaba hanımlar sanırım ben eylül annesi olacağım adetim 2 gün geciktiginde hemen  kan testi yaptırdım pozitif cıktı ama deger 258 biraz aceleci davrandım sanırım doktora koştum kese daha gorunmuyodu ilk hamileliğim olacak vee cok heycanlıyım 4 aralıkta adet gordum en son. gittiğim doktor olabilecek butun kotu olasılıkları saydıgı için bendede moral kalmadı ya bos cıkarsa ya kese hiç olusmazsa surekli aklımda bu sorular  ne yapacagımı bilemedimm

Canım hayırlı olsun  :flowers:  doktorun cok acımasızmış  :cussing: bence değerin gayet güzel ben 3 gün gecikmede kan tahlil sonucumu 206,50 olarak almıştım, üstelik de geç döllenme olmuştu, senin de geç döllenmeden dolayı kesen gözükmemiş olabilir, içini ferah tut  :opucuk:

Teşekkür ederim bakalım 10 gün sonra başka bir doktora gitmeyi düşünüyorum hayırlısı olsun  genelde 6 haftalıkken görmüşler keseleri burada onları okudukça içim rahatladı  :occasion14:

Esra T

Alıntı yapılan: zen_s - 03 Ocak , 2014, 14:49:52
Gonca gördünmü buraya bir el attım hemen ilk hamişimiz çıktı  :k06: ben burdan ayrılmayayım en iyisi   :ehi: :ehi: komşuda pişer bizede düşer belkim  :suclu:

düşer düşer ben bol bol dua ederim sizin için  :amin:

ponçik

Alıntı yapılan: Esra T - 03 Ocak , 2014, 14:56:50

evet evet dualar çok faydalı oluyor  :amin: zeynomuz da en kısa zamanda hamiş olacak inşallah  :hello2:
Esra sen hangi sehirdesin özel muyanehaneye mi gideceksin yoksa hastane mi

Esra T

Alıntı yapılan: ponçik - 03 Ocak , 2014, 14:59:37
Alıntı yapılan: Esra T - 03 Ocak , 2014, 14:56:50

evet evet dualar çok faydalı oluyor  :amin: zeynomuz da en kısa zamanda hamiş olacak inşallah  :hello2:
Esra sen hangi sehirdesin özel muyanehaneye mi gideceksin yoksa hastane mi

Ben İstanbul'da yaşıyorum özel muayenehane yada özel hastane düşünüyorum annemin beşiktaşta araştırdıgı özel bi doktor var ama daha araştırma aşamasındayız :) üsküdar çengelköyde oturuyorum aslında anadoluda olsa daha iyi olur ama nasip bakalım hangisi aklımıza yatarsa

zen_s

Burayı unutmuşum  :k06: devam edeyim belki hamiş haberi alırız yine arkadaşlardan inşallahhhhhhhhh

hacer ky

İnşallah bende eylül annesi olacağımm şuanda hamileyim değerim sınırda kese gözükmedi pztsî randevum var ve inşallah gözükür

ยรlคภ๓คz göภlüm

İnsallah degerin yükselir ve keseyi görürsün. Oglumda benim de degerim çok düşüktü hatta dr  direk dış gebelik demisti pasam şimdi 8 yaşinda

Balböceği

Ilkbahar annesi olamadım ama sanırım sonbahar annesi olacağım  :love7:

zen_s

Alıntı yapılan: Balböceği - 19 Ocak , 2014, 12:39:16
Ilkbahar annesi olamadım ama sanırım sonbahar annesi olacağım  :love7:
eda canım hamilemisin yoksa  ;D

♣ ђคtเςє ♣

bende geldim eylül anası olaraktan  :ehi: hayırlı uğurlu olsun sayfa  :opucuk: