19 Mart , 2024, 10:28:34

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

erkek deil kızmış bebeğimmmmmmmm

Başlatan hatice tanrıvar, 22 Aralık , 2013, 00:06:46

« önceki - sonraki »

ponçik

canım aynı durum görümcemde de var, evde yatıyor 1 hafta boyunca iğne olacak,
bol bol sıvı tüket, ıhlamurun zararı yok, bal ye, meyve ye , bol bol ve en önemlisi dinlenmem şart
çok geçmiş olsun   :flowers:

hatice tanrıvar

kızlar beşinci ayıma kadar erkek denen bebeğim kız cktı hem mutlu hem şoktayımmm
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

makaron

Allah allah, hayırlı olsun mu dıyim ne diyim bilemedim. E pipisi gorunmemiş miydi daha once?? Şaşırdım bak şimdi.

Mariee

30 Ocak , 2014, 20:28:54 #18 Son düzenlenme: 31 Ocak , 2014, 10:20:06 ponçik
Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 30 Ocak , 2014, 19:52:21
kızlar beşinci ayıma kadar erkek denen bebeğim kız cktı hem mutlu hem şoktayımmm

Hatice kiz istemiyosan gel benim oglanla degistirelim  senin kizi ver bana bak bende hazir olmuşu var  :ehi: :ehi:
Bana Herkes Huzur getirir ..Kimisi Gelerek Kimisi Giderek...

birbuçukyıl

Alıntı yapılan: hatice tanrıvar - 30 Ocak , 2014, 19:52:21

İşte ben buna sürpriz derim.  :k06:
Acaba neyi gördü de doktor pipi sandı. :ehi:

**fatoş**

gerçekten sürpriz olmuş bide son aya kadar öğrenemeseydin benim gibi son anaa kadar bilemediler bi ihtimal kız dediler alışveriş yaparken ünisex kıyafetler aldım kız erkek rabbim hayırlı evlat nasip etsin

ponçik

Hayırlısı olsun canım, evledın kızı erkeği olmaz, önce sağlıklı ve hayırlı olsun daha ne isteriz ki  :amin:

hatice tanrıvar

kızlar biliyosunuz ki ben bu bebeği üç yıl bekledim tabikide öncelik sağlıklı olmasıdır doktor annesi pipisi falan filan dedi düne kadar erkek diyoduk harbi kız denmesi süpriz oldu bi kaç doktora gittim renkli ultrasyonda kız oldugunu ögrendim bu arada ve kendi doktorum çok mahçup oldu önemli olan sağlıklı olması benim için allah olmayana nasip etsinn  :flowers: :flowers: :flowers: maşallah sağlıklı bi kızım olcak gerisi boşşşş :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Ümitsiz olma...! Şükürsüz olma...! Sabırsız olma...! MEVLAYI Bilen Ümidi Bilmeli...! O'nu Bilen Şükretmeli...!!!

ponçik