sevincim kısa sürdü

Başlatan DENİZGÖZLÜM81, 17 Aralık , 2013, 16:22:34

« önceki - sonraki »

DENİZGÖZLÜM81

BUGÜN DOKTORA GİTTİM TESADÜFEN HAMİLE OLDUĞUMU ÖĞREMDİM HİÇ UMUDUM YOKTU AMA SÜPRİZ YAPTI DEĞERİM 52.34 PERŞEMBE GÜNÜ TEKRAR GİDİCEM DEĞERİME BAKILACAK TEKRAR DUA EDİN NE OLUR ARTSIN DEĞERLERİM

ponçik

Şaka gibi  :hello2:
süper bir haber canım
Allah tamamına erdirsin, günün geçtimi , sadece kanda mı belli oldu, keseyi gördünüz mü
Demek yeni hayat yeni bebek  :love9: yeni yıla anne adayı olarak gireceksin ne güzel
Darısı diğer isteyen arkadaşlarımıza inşallah  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Canım çoook sevindim Allah kucagınıza almayıda nasip etsin inş degerin yukselir ayyyy çok güzel bir haber masallahhhh

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Mavish

ยรlคภ๓คz göภlüm

gözün aydın.  inşallah değerin daha da yükselir, pıtpıtları da duyarsın

DENİZGÖZLÜM81

KIZLAR AKINTIM VARDI ONDAN GİTTİM BENİM YUMURTAMIN ÇATLAMASI 3DE BAŞLAMIŞDI YAZMIŞTIM BURAYA SADECE OZAMAN ÜTÜ YAPTIK :k06: AKINTIM OLUNCA GİTTİM KORUNMUYORUZ DEDİM KAN TAHLİLİ YAPTIRDI GÜNÜM GEÇMEDİ DAHA 3 GÜN VAR ADETİME ERKEN ÖĞRENDİM VE KİST VAR DEDİ ZATEN TAHLİLİ ALMADAN ÖNCE ONDAN DOLAYI BEKLEMİYORDUK  HEPİNİZE TŞK EDERİM DARISI TÜM İSTEYEN ARKADAŞLARIMIN BAŞINA HALA ŞOKDAYIZ İNANAMIYORUZ DEĞERLERİM İYİ BENCE SİZCEDE ÖĞLE DEĞİL Mİ

ponçik

adetine 3 gün kala değerler iyi bence de inşalah daha da yükselir  :hello2:

DENİZGÖZLÜM81

İNŞALLAH ARTAR DOKTOR VİTAMİN HAPIDA VERDİ KİST İÇİN TEDAVİYE BAŞLAYAMAYIZ DEDİ ZATEN BİE İKİ BELİRTİDEN BAŞKA FARKLILIK YOK BENDE RAHATIM ŞÜKÜR  :hieyt: :hieyt:

ponçik

İnşallah hep raaht geçer  :opucuk: Artık sen de melek taşıdığına göre senin de duaların kabul olur, diğer isteyen arkadaşlarımız için senin de dualarını bekliyoruz canım

DENİZGÖZLÜM81

DUALARIM ARKADAŞLARIMLA HERZAMAN RABBİM BU DUYGUYU TÜM İSTEYEN ARKADAŞLARIMA NASİP EDER İNŞALLAH EN KISA SÜREDE BENİM ŞANSIN GEÇEN AY EVLENDİM BU AY HAMİLE KALDIM MELEĞİM BEKLETMEDİ BENİ :amin: :amin: :amin: :muzz: :muzz:

_inci_tanem_

Hayırlı olsun cnm gözün aydın...Sağlıklı sıhhatli ALLAH kucağın almayı nasip etsin  :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

birbuçukyıl

Değerin güzel çıkmış tebrikler, kolay bir gebelik geçirirsin inşallah.  :flowers:

RuHGuZeLi

Tebrikler canım  :hello2: :hello2: Değerin gayet iyi çıkmış bence sende bizler gibi geç yumurtlamışsın  :k06: Bu sene geç yumurtlayanların senesi galiba kızlar  :k06: Çoğumuz öyle hamiş kaldı süprizzz yaptı meleklerimiz bize  :k06: Her hamilelikte belirtiler farklı oluyor Benim mesela hiç bir belirtim olmadı. Ne bulantı ne kusma ne baş dönmesi Hiç bir şey sadece bolca uyudum  :k06: İnş benim ki gibi bir hamilelik süreci geçirirsin :amin:  Sağ salim kucağına alırsın meleğini  inş  :nazar: :amin:

DENİZGÖZLÜM81

ilk değer52.34 ama bugünki değer 50.66düşmüş arkadaşlar çok kötüyüm

ponçik

Alıntı yapılan: DENİZGÖZLÜM81 - 19 Aralık , 2013, 11:21:27
ilk değer52.34 ama bugünki değer 50.66düşmüş arkadaşlar çok kötüyüm
:icon_scratch: 2 günde 2 hatta 4 katına çıkması lazım doktoruna sordunmu