Üç haftadır baş ağrısından saçlarımı yoluyorum

Başlatan birbuçukyıl, 04 Aralık , 2013, 15:12:22

« önceki - sonraki »

birbuçukyıl

İki aydır bulantılarım yüzünden hayattan kopuk yaşıyorum.Üç haftadır çok şiddetli baş ağrısı çekiyorum.
Artık ne yapacağımı şaşırdım. :BangHead: En azından bebeğim gayet sağlıklı,bununla avutuyorum kendimi ama tükenmek üzereyim.Minoset alıyorum bazen ama sadece biraz hafifletiyor. Migrenim de sinüzitim de yok aslında.
Artık korkmaya başladım. Doktorum biraz daha bekleyelim, geçmezse MR çektirmen gerekecek diyor. Bu kadar şiddetli baş ağrısını bu kadar uzun süre çeken oldu mu aranızda??

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım çok geçmiş olsun... o baş ağrılarını bilirim ama ben de migren var önceden de sinüzit vardı... ikisinden kaynaklanıyordu.

ponçik

Geçmiş olsun canım, gebelikte başağrısı belli dönemlerde normal ama senin ki epey uzun sürmüş ,
bende sinüzit var, rüzgarda biraz fazla kalsam ya da soğukta şapkasız dolaşsam hemen ağrımaya başlar.
Baş ağrıları bazen göz sorunlarından da kaynaklanabiliyor  :-\

ยรlคภ๓คz göภlüm

gonca bende de tam tersi baş ağrısından dolayı göz sorunum var. migren gözüme vurmuş, gözüm sapasağlam ama başağrısı nedeniye görmem net değil. doktor da migrenin tedavi edlirse o geçer dedi, sanki  migrenin tedavisi var

makaron

Hamlileşikte migren etkileri artabiliyotmuş. İnşallah sonrası donemde gecer.

Aysecim benim eşim de aynı migrenden gormesi etkilenir.