19 Mayıs , 2024, 10:34:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Kızlar ogün bugün :)))

Başlatan BurcuÇ, 02 Aralık , 2013, 21:07:50

« önceki - sonraki »

ponçik

Alıntı yapılan: birbuçukyıl - 16 Aralık , 2013, 09:15:06
Alıntı yapılan: BurcuÇ - 13 Aralık , 2013, 13:25:57
ama töbe töbe artıkım herseyımız ortaya dökuldu  :ehi: :ehi: :ehi:

Kocamı  soyana kadar akla karayı secıyorum soyunmasakmı napsak dıyıp dıyıp duruyor  :toothy10: :toothy10:

Sen böyle diyince kendi ütü maceralarım geliyor aklıma.Tam yumurtlama döneminde ya dişi ağrır, ya boynu tutulur, ya şehir dışında işi olur. Herifin gönlünü yapana kadar neler çekerdim :cildir:  :ehi:  :ehi:
Aynen yaa adamlar strese mi giriyor nedir, benimkinin de habire boynu tutuluyordu  ;D

birbuçukyıl

Aslında Gonca onlar da çok haklı.Yazık yaa. Zorla güzellik oluyor işte mecburen  :k06:  :k06:

ponçik

evet ya görev gibi  :suclu: itiraf ediyorumhamile kaldığımı öğrendikten sonra  canım hiç ütü yapmak istemedi  ;D

zen_s

bende yumurtlamadığımı öğrenince ütüyü falan askıya aldım valla eşim çok bozuluyor adamcağız kendini kullanılmış hissediyor  :ehi: :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Hahahaaa bak bu güzeldi   :ehi:

BurcuÇ

Alıntı yapılan: birbuçukyıl - 16 Aralık , 2013, 09:15:06
Alıntı yapılan: BurcuÇ - 13 Aralık , 2013, 13:25:57
ama töbe töbe artıkım herseyımız ortaya dökuldu  :ehi: :ehi: :ehi:

Kocamı  soyana kadar akla karayı secıyorum soyunmasakmı napsak dıyıp dıyıp duruyor  :toothy10: :toothy10:

Sen böyle diyince kendi ütü maceralarım geliyor aklıma.Tam yumurtlama döneminde ya dişi ağrır, ya boynu tutulur, ya şehir dışında işi olur. Herifin gönlünü yapana kadar neler çekerdim :cildir:  :ehi:  :ehi:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

BurcuÇ

zen_s

günaydın kuzum nasılsın  :opucuk:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

BurcuÇ

çok şükür ıım tatlım sen nasıllsın .

zen_s

valla iyiyim canım güzel bir hafta sonu geçirdim sabah sporumuda yaptım bombayım  :muzz: :muzz: :muzz:

BurcuÇ

cumartesı gunum esım yarım gun normalde, bu hafta burdaydı gıtmedı  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

ddunde sınamaya gıdıcektık düğün dernege ama full artı fuldu salonlar  :-ooo

zen_s

Evet ya sinema iyi oluyor biz genelde evde sinema sistemi yapıyoruz film alıp izliyoruz oda güzel oluyor tiyatroya gidesim var bu aralar  :D

BurcuÇ

bizzz cd almıyoruz laptopu tvye baglıyorum ıstedıgın fılm ıntertte ama bı değişiklik olsun dedık baktık dolu gezzdık dolastık. topkapı ssarayına gıdıcektık haftaya erteledık  :suclu:

Mavish

kizlar burda mi sohbet ediyossss....  :opucuk:

BurcuÇ

orda burda şurda bız her yerdeyız  :toothy10: