Kızlar ogün bugün :)))

Başlatan BurcuÇ, 02 Aralık , 2013, 21:07:50

« önceki - sonraki »

Mavish

Alıntı yapılan: elamm - 04 Aralık , 2013, 12:28:38
Alıntı yapılan: Mavish - 04 Aralık , 2013, 12:26:29
Alıntı yapılan: elamm - 04 Aralık , 2013, 12:21:40
Alıntı yapılan: BurcuÇ - 04 Aralık , 2013, 12:17:06
Tatlım adetının kacıncı gunu sen klomen kullanıyormusun ? Ben normalde 16 gun yumurtluyorum 2 gundur goruyorum tatlım  ilerleyen gunlerde gorursun mutlaka

ben hiçbirşey kullanmıyorum ben zaten 2.çocuk için uğraşıyorum 1.sine 2.ayda kalmıştım bunda 6 ay oldu hiç bir şey yok 26 günde bir düzenli adet görüyorum ama çizgi hep tek yani anlamadım

canim o zaman farkli bir markadan bir test alsana.... onunla bir dene.... HSG hormonu yükselmezse yumurtada yok demektir... yumurtlamada yok demektir... tekrar dene bence sen... hangi günlerde testi kullandin simdiye kadar?

doktor herşeyin normal dedi ben eczaneden almıştım 9.gün başladım yapmaya bu sefer ovüla alıyım bari o daha mı iyidir acaba

kac gün boyunca denedin? kisa sürede adet görüyorsun.. o zaman sen 12. günden itibaren belkide yumurtluyorsun...  :icon_scratch: bence sen bir 6-7 gün boyunca testi yap...

elamm

benim adetim her ay 5 gün öne gelir hiç şaşmaz belkide teste geç başlıyorum 4 gün yaptım biri hafif silik di sonrada yapmadım birdaha bu ay daha erken başlıyım bari teste allahım ne kadar zor böyle beklemek yaa rabbim isteyen kimsenin kucağını boş bırakmasın inşallah

BurcuÇ

Canım duzenlı adet olman yumurta gununu belırlemezkı belkı erken yumurtluyorsun belkı gec ... Elındekı testı değiştirmene gerek yok sadece. Gunluk yap tahmının yoksa adet bıtımınden sonra basla

Mavish

bencede canim sen birde erkenden yap... ve uzun süre yap...

sen gelde bize sor canim... senin en azindan 1 tane var.... bizler  :y25: 2 senedir bekliyenler var burda... veyada daha fazla... rabbim isteyen herkese nasib etisin!!

elamm

Alıntı yapılan: Mavish - 04 Aralık , 2013, 12:40:36

sen gelde bize sor canim... senin en azindan 1 tane var.... bizler  :y25: 2 senedir bekliyenler var burda... veyada daha fazla... rabbim isteyen herkese nasib etisin!!

ALLAH İLK ÖNCE SİZLERE SONRA DA 2.İSTEYEN BİZLERE NASİP ETSİN İNŞALLAH DUALARIM SİZİNLE RABBİM HEPİNİZE YAŞATSIN İNŞALLAH HAYIRLISI İLE SAĞLIKLI ŞEKİLDE AMİNN

Mavish

Alıntı yapılan: elamm - 04 Aralık , 2013, 12:43:56
Alıntı yapılan: Mavish - 04 Aralık , 2013, 12:40:36

ALLAH İLK ÖNCE SİZLERE SONRA DA 2.İSTEYEN BİZLERE NASİP ETSİN İNŞALLAH DUALARIM SİZİNLE RABBİM HEPİNİZE YAŞATSIN İNŞALLAH HAYIRLISI İLE SAĞLIKLI ŞEKİLDE AMİNN

amin canim cok sagol.... hepimize versin birden in saa ALLAH!!!  :opucuk:

zen_s

HEPİMİZ BİRDEN HAMİLE KALIRIZ EN KISA ZAMAN DA İNŞAALLAH ŞAFAK LİSTESİNİ DOLDURURUZ PEŞPEŞE  :amin: :amin: :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

elamm

Alıntı yapılan: zen_s - 04 Aralık , 2013, 13:12:50
HEPİMİZ BİRDEN HAMİLE KALIRIZ EN KISA ZAMAN DA İNŞAALLAH ŞAFAK LİSTESİNİ DOLDURURUZ PEŞPEŞE  :amin: :amin: :amin:

HADİ İNŞALLAH

zen_s

burcu canım senin hafifte olsa çizgin var bende hiç yok demek hormonların yükseliyorki testde görünüyor teste ve ütüye devammmmmm
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

zen_s

ben çok fena taktım şafak vaktine  :ehi: :ehi: :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah hepiniz şafak sayacaksınız... benim konumu bir okusanız, ne ümitsizliklere kapıldım acaba olmayacak mı diye düşündüm. Sonunda Allahım oğluşumu gönderdi inşallah hepimiz bebişlerimizi kucağımıza alacağız...

bu azimle ve çalışmayla inşallah bebişler gelecek

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,25785.0.html

Mavish

in saa ALLAH canim...

sabrin sonu selamettir derler ya... bizde o misal bekliyoruz .... zeynep burcu ebru ben ve diger bilmediklerim....
suan cok hüzünlendim...  :y25: :y25: 2 sene ve 2 ay dir bekliyorum öylece....  :y25: :y25:

zen_s

kuzummm  :aferin: hüzünlenme hüzünlenecek bir şey yok ne yapalım Allahın takdiri yaradan ne zaman dilerse o zaman olur üzme tatlı canını kıyamam sana  :opucuk: ben Ayşenin yaşadıklarını da okudum ne kadar uğraşmış neler yapmış rabbim ne zaman nasip etmişse o zaman olmuş bizimkilerde o zaman olacak inşallah  :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

evet kızlar ben de 2 yıl 4 ay bekledim... sizler de sabredin,  pes etmeyin ve  umudunuzu kaybetmeyin inşallah bebişleriniz gelecek

Mavish

destekleriniz icin sagolun kizlar... moral oluyorsunuz inanin!  :opucuk:

:opucuk: :flowers: