Kızlar ogün bugün :)))

Başlatan BurcuÇ, 02 Aralık , 2013, 21:07:50

« önceki - sonraki »

BurcuÇ

02 Aralık , 2013, 21:07:50 Son düzenlenme: 08 Aralık , 2013, 20:06:09 BurcuÇ
 :k06:Kızlar giremıyorum nete yogundum. Siz bensiz kaynatın  :ehi:

Şimdi geleyim fasulyenın faydalarına. Heycanlıyım ilk defa çift çizgi görüyorum ahh ulan bıde gebelık testınde cıksan  :caca:  :k06:

Bakın bakalım 13.gunumde yumoslarım ne olmus

:cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: Resmi nasıl koyucam kızlarrr

BurcuÇ

Kızlar resmı paylaşmaya calıstım elfo sayesınde umarım becerdım. :opucuk:

Sımdık bız utu yapalımmmı  :ehi:

makaron

Burcucum çok anlamam ama bence ütü yapmakta yarar var. Cok ütünüm zararı olmaz ;)

zen_s

Silikde çıksa ikinci çizgi çıkmış ütüye başla ve devam et   :ehi:  :ehi:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

BurcuÇ

Ütü, cam, bulaşık hepsini uygulayacagımda 2 cızgı cıkıncamı yumurtlamıs oluyorum daha dogrusu yumurtam catlamısmı oluyor. Bu işi ayşem biliyor ondan haberlerı beklıyorum  :ehi: :ehi:

zen_s

Canım bende aldım hangi satlerde kullanıyorsun
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

BurcuÇ

Aksam 8 de bıtanem . Iyı Yapmıssın sen bu ay ama klomen kullanmadınmı ?

zen_s

Kullandım ama yumoşlar olmamış daha ondan bakayım dedim doktor 11 aralıkta progesteron testi istedi bendr testle bakıcam zaten 12. Gün erkendi   :dontknow:

BurcuÇ

Yumoslar dedım gıbı bıtanem benım 16 gun asılamada 18gunu bıle buldu . acele etmıssın. Doktorun catlatma ıgnesı vermıyormu zaten  o kontorol edıcek buyudu ıgne yap dıcek yanı teste gerek yok o yuzden sordum

zen_s

Yok canım hiçbişry vermedi test istedi sadece özele gittim oda bişey vermedi buda vermedi bende test yapıcam

E N D E M İ K

kızlar ya hangi marka test kullanıyorsunuz bende almayı düşünüyorum da.bilmiyorum yumoşlarım ne zaman oluşuyor :icon_scratch: karambole çalışyorz.bari canımız istemediğinde mecburiyetten ütü yapmayız :k06:

zen_s

Gitti gidiyordan OVULA aldık canım  :icon_thumright:

ยรlคภ๓คz göภlüm

CANIM çizgi silik çıkmış ama yine de ütü yapmaya başlayın. Artık düzenli ilişki olacak... bir kaç gün sonra çizgi koyulaşacaktır büyük gün çok yakın boş durmayın

ยรlคภ๓คz göภlüm

Alıntı yapılan: zen_s - 03 Aralık , 2013, 00:05:34

canım mümkün olduğunca aynı saatlerde yap, sabahları yapma...testten 2 saat önce sıvı tüketimi çok çok azalt... testten önce 4 saat kadar da tuvalete gitme

zen_s

Alıntı yapılan: ยรlคภ๓คz göภlüm - 03 Aralık , 2013, 08:53:00
Alıntı yapılan: zen_s - 03 Aralık , 2013, 00:05:34

canım mümkün olduğunca aynı saatlerde yap, sabahları yapma...testten 2 saat önce sıvı tüketimi çok çok azalt... testten önce 4 saat kadar da tuvalete gitme
O zaman akşam eve gidince yaparım bende 12. günü çağırdı doktor gittim bişey göremedi bence çok erkendi klomene güvendi herhal  :k06: