28 Mart , 2024, 22:31:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

zen_s ... ZEYNEPCIM DOGUM GÜNÜN KUTLU OLSUN!!!

Başlatan Mavish, 02 Aralık , 2013, 11:21:43

« önceki - sonraki »

Mavish

nice yillara canimmmmmmmmmmmmmmmmmmm...

yeni yasinda bebegin seninle olsun in saa ALLAH !!!..  :muzz: :muzz: :occasion16: :occasion16: :wav: :wav: :love1: :love1: :love1: :wav:

Mavish

1 gün erkan davrandim.... kusura bakma canim aklimda bugün kalmis... meger yarin...

ama dileklerim bugün icinde gecerli  :k06:

zen_s

Ayy canım çok teşekkürler ne güzel bir sürpriz böyle  :opucuk: :opucuk: :opucuk:
Çok duygulandım  :crybaby2: gerçekten canım çok sağol
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

**fatoş**

:smileinbox: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :occasion16: doğum günün kutlu olsun şimdiden zeynom nice mutlu seneelere sevdiklerinle inş rabbim hayırlı ömürler nasip etsin

zen_s

:love1: :love1: :love1: sağolun canlarım benim hepinizi çok seviyorum  :love7:  :love7:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

Mavish

yarinda artik parti düzenleriz.. bugün ön kutlama....  :toothy10: :ehi:

:flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

zen_s

Mavish

:toothy10: :toothy10: :ehi:

hrekes lütfen klomen hapini getirsin gelirken parti ye.. kafa bulcaz...  :toothy10: ay pardon yani yumurta  :ehi: :toothy10:

zen_s

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım doğum günün kutlu olsun... yeni yaşında bebiş de sizinle olsun, oğluşunun da kardeşi olsun...
sizi gidi klomenciler sizi, klomen partisi de iyi fikir

zen_s

Sağolasın Ayşem  :opucuk: yaş 36 oldu  :k06: ben hala bebek peşindeyim  :k06:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ne varmış yaşında canım... inşallah o günleri çok yakında göreceksin

zen_s