23 Nisan , 2024, 14:33:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

dikkatimi cekti dee

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 02 Aralık , 2013, 02:34:10

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

slm kizlar  :flowers: :flowers: :flowers:
son bir aydir dikkatimi cekti sizede sorayim dedim  :k06: ne zaman siteye girsem bakiyom hep eski seneler önce yazilmis konulara yorum yapiliyor bunu yapanlarda yeni üye olmus nikler  :icon_scratch: bana hem sacma hemde gereksiz geliyor  :cildir: :cildir: mesela bir arkadasimiz hamileykene bisey sormus aradan seneler gecmis insallah sagliklan kucagina alirsin cnm  yaziyor  :ehi: :ehi: :ehi: :toothy10: :toothy10:
son yorum yaptigim konulari bulamiyorum sinirleniyom cikiyom geliyom gene ayni  :caca: :caca: :caca:
bunlarin amaclari ne anlamadim siz anladinizmi  :icon_scratch: :icon_scratch: :dontknow:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

evet canım  benim de dikkatimi çekti... bir de sanki hep aynı kişi farklı nickname alıyor gibi... çünkü yanı konulara benzer yorumlar yapıyor
ama ben acaba hamile miyim diye yazdım ona yorum yazmadı :ehi: :ehi: :ehi:

ponçik

Bahsettiğiniz üyelerin ip adresleri kontrol edildi ve site kullanımı ile ilgili kendilerine bilgi verildi .
Sitenin kullanımını bilmedikleri için olsa gerek, son yoruma değil ilk yoruma göre cevap yazıyorlar , bu da rahatsızlık yaratıyor.

Eski konuları gündeme getirmek yerine sizler de siteyi canlı tutmak adına internetten bulduğunuz veya paylaşmak istediğiniz konuları sitemize ekleyebilirsiniz arkadaşlar  :icon_thumright: