uyku ilaci uyku surubu bitki cayi tavsiyesi

Başlatan denizkabuğu, 28 Ağustos , 2013, 12:53:18

« önceki - sonraki »

denizkabuğu

28 Ağustos , 2013, 12:53:18 Son düzenlenme: 28 Ağustos , 2013, 12:54:57 denizkabuğu
19 aylik bir oglum var hala geceleri7-8 kere kalkıyor o kadar zor oluyor ki  3 saatte bir biberon da süt veriyorum artık uyanmamasi acikmama si gerekmiyormu gece bu kadar süt içmesi normal mi. neden uyandığını anlayamıyorum süt verince uyuyor ama sutu biraz geç kalsın felaket agliyor oğluma atarax surup verdim bir kez çok fayda etmedi ne yapacağımı bilmiyorum gündüzleri 3 saat uyurken son zamanlarda 1 saat zor uyuyor hiç dinlenemiyorum hem gece hem gül düz uyumaması çok zor oluyor işlerimi yapamıyorum tam dinlenecek ken uyanıyor tavsiyeleriniz ne olabilir surup ilaç falan teşekkürler
Başkalarının Kusurlarını Örtmede Gece Gibi Ol. . .

iklima

canım surubu dr a sorarak mi verdin.
bence sormadiysan verme bir daha
o surup koskoca insanlari küt diye düşürup yatiriyor
doymuyordur belki de ya da huy edindi kendine ama çok sık kalkiyor diyorsun ona da sana da yazık
anason var zararsiz rahatlatir ama eğer aç olduğu için uyanıyorsa yeme düzenini ve saatlerini değiştir bence
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

denizkabuğu

29 Ağustos , 2013, 13:05:15 #2 Son düzenlenme: 29 Ağustos , 2013, 13:11:44 denizkabuğu
Doktora dün gittik çok sağlıklı olduğunu ve doymadıağını söyledi humana iyi geceler cayi aldım rahatlattı biraz ama cayi sevmedi mamanın içine karistirsam nasıl olur acaba çayı sıcak hazırlayıp mama yapsam
Başkalarının Kusurlarını Örtmede Gece Gibi Ol. . .

iklima

içerse olur heralde niye olmasin
ınş çözersiniz sorunu ikinizde mışıl mısıl uyursunuz her gece
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

asya81

canım benim kızında seninkinden aşağı kalır yanı yok benimkide gündüz bir saat uyur bir saatte ayağımda sallarım  :cildir:ataraksı bence verme benim eşimin kuzeni çocuklarına rahat etmek için şişe şişe verdi sonuçta çocuklar pek normal değil :y25:
humana iyi geceler çayını ben vermiştim kızım 7- 8 aylıkken işe yarıyordu severek içiyordu sevdiği bişeyin içine kat içir
bide bitkisel kirazlı bir şurup kullanmıştım hemde vitamin aklıma gelmiyor adı gelince hemen yazarım oda işe yaramıştı
uyumayan bebek insanı çiledençıkarır biliyorum dişlerini çıkarmışsa eğer uyumamasında açlık olduğunu hiç düşünmüyorum
gece beslenmesinin bir yaşından sonra zaten kesmek lazımmış istiyorsa su ile geçiştirmeye çalış diycem ama ona alışmış sanırım inşallah zamanla bırakır zaten inan herşeyi kendi istedikleri zaman yapıyorlar biz bu konuda çok çaresisiz

cananyakut

zerrinplt

jelıbonee

adılecım bahsettıgın surup day and nıght
Bende kullandım ama faydasını gormedım
Aksıne daha kuduruk oldu uyuyacagına :ehi: