29 Mart , 2024, 02:27:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yine bir aile drami

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 28 Kasım , 2013, 14:41:42

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hergün haberlerde gördügümüz olay basimiza gelcegini hic aklimin ucuna getirmemistim  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
mahalleden bir arkadasin dün ölüm haberini aldim ama eceliylen deilde koca diye hayatinin paylastigi 7senedir evli oldugu kocasi silahlan kafasindan vurup derenin kenarina atmis  :y25: :y25: :y25: iki kücük cocugunu alip türkiyeye kacmis  :y25: nasil kiydi iki cocugunun anasina,karisina aklim almiyo  :cildir: dün türkiyede bulmus polisler nedenide bosanmak istedi diye öldürdüm demis serefsiz  :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
daha 30yasindaydi 1yasinda oglu ve 3yasinda kizi vardi oglunu daha emziriyomus gariplerim öküz kaldi ve onlardan haber yok kimbilir nerdeler insallah vicdansiz onlara bisey yapmamistir  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: bir saniye kafamdan cikmiyo ölü fotografina bakip daha fena oluyorum of Allahim ailesine sevdiklerine sabir versin  :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

kelebegimm

Ay tüylerim diken diken olduuu :icon_pale: cok uzuldum yaaa kucucuk yavrucukları hicmi düşünmedi acaba :crybaby2: :crybaby2: pislik nasıl insan canına kiyabiliyolar yaaa :y25: :y25:

]

ponçik

İnsanlar çiğ süt emmiş diye boşuna dememişler, o kadıncağız (Allah rahmet eylesin) koca demiş onca yıl, 2 tane evlat vermiş, yazık olmuş  :y25: çocuklara inşallah sefkat sahibi birileri sahip çıkar  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

amin kizlar  :amin: :amin: Rabbim hayirli ölümler nasip etsin  :amin: :amin:
adamin gecmisi zaten karanlikmis silahlari felan varmis arkadasimda acikti hep gezer tozardi polanyali biriylen nisanlanmisti sonra ayrildi karsisina bu adami cikti ikiside tövbe edip evlenip hemen haca gitmislerdi mutluydu yada bize öyle gözüküyodu ne bilcen evinde neler olmus bitmis  :sad1: :sad1: daha gecen oglunun sünnet mevlütü vardi ya off gözümden gitmiyo nur yüzlü arkadasim  :crybaby2: :crybaby2: