halsizim :(

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 24 Kasım , 2013, 21:22:07

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slm kizlar  :flowers: :flowers:
dogum yapali 2ay oldu ama ben bi türlü toparlanamadim hergün bi yerim agriyo hep hastayim  :( daha yeni gripden kurtuldum simdide bogazlarim agriyo kolum kalkmiyo  :sad1: :sad1: evdeyim sürekli arada alisverise gidiyom yada hava aliyoz evim sicacik  :dontknow: bir ay önce de grip asisi oldum bi ise yaramadi napcam bilmiom  :sad1: doktora gitsem ne verirki emziriyom  :dontknow: :dontknow:
:nazar: :nazar:

_inci_tanem_

Geçmiş olsun canım..Doğumdan sonra demir ilacı yani kan ilacını kullandın mı ?? kansızlık halsizlik yorgunluk yaparmış dr.bana doğumdan sonra kullan dedi  :-\ hem kansızlığın varsa hemde 2 çocukla uğraşmak kolay değil tabi ki dikkat et kendine beslenmenede özen göster bebişlerinin sana çok ihtiyacı var annesi  :love9: :love9:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 25 Kasım , 2013, 12:10:39
Geçmiş olsun canım..Doğumdan sonra demir ilacı yani kan ilacını kullandın mı ?? kansızlık halsizlik yorgunluk yaparmış dr.bana doğumdan sonra kullan dedi  :-\ hem kansızlığın varsa hemde 2 çocukla uğraşmak kolay değil tabi ki dikkat et kendine beslenmenede özen göster bebişlerinin sana çok ihtiyacı var annesi  :love9: :love9:
saol  :opucuk: :opucuk: demir hapi hastanedeyken verdiler sonra degerlerim düzelmis kullanmaya gerek yok dediler  :dontknow: hep hastayim onu anlamiyom  :( vitaminsizmi kaldim noldu anlamiyom bi hastalik gidiyo biri geliyo iyi olsam diye dua ediyom iki cocuklan ugrasmak dedigin gibi kolay deil  :sad1:

iklima

Bence de en azından bi sağlıkocağına felan git vücudunu dirençlendirici vitamin felan versin
Ben debu bahar hamis olduğum için grip aşısi yaptıramadim
Doğumdan sonra ne olucak bilmiyorum.
Emzirirken yapılıyor mu ki aşı.gerçi artık zamani geçti de
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 25 Kasım , 2013, 12:14:19
Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 25 Kasım , 2013, 12:10:39
saol  :opucuk: :opucuk: demir hapi hastanedeyken verdiler sonra degerlerim düzelmis kullanmaya gerek yok dediler  :dontknow: hep hastayim onu anlamiyom  :( vitaminsizmi kaldim noldu anlamiyom bi hastalik gidiyo biri geliyo iyi olsam diye dua ediyom iki cocuklan ugrasmak dedigin gibi kolay deil  :sad1:

Bir kutu bitirseydin keşke canım bilmiyorum bitirdin mi ama :(  Uykusuz kalıyorsan oda halsizlik yapar birde vitaminli yiyecekler tüket malum kış ayında c  Vitaminine özen göster birde çocuklardan fırsat bulursan uyudukça onlar sende uyu  :opucuk: İnşallah bir an önce toparlarsın kendini  :opucuk:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: