29 Mart , 2024, 02:08:43

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İmamın Dediğinide Yaptığınıda Yapma

Başlatan ponçik, 20 Kasım , 2013, 17:59:22

« önceki - sonraki »

ponçik

KARS'ın bir köyünde imam 28 yaşındaki A.B. ve 25 yaşındaki M.B., Erzurum'un Yakutile İlçesi'nde oturan kız kardeşleri 21 yaşındaki H.B.'ye tecavüz ettikleri iddiasıyla tutuklandı. İki kardeşe para vererek genç kızla ilişkiye giren iki kişi daha cezaevine gönderildi. İmam A.B., görevinin oluşturduğu baskıdan dolayı bu olayı gerçekleştirdiğini iddia etti.

Yakutiye'de oturan H.B., polise başvurarak iki ağabeyinin kendisine tecavüz ettiğini ileri sürdü. Annesini 7 yıl, babasını 1 yıl önce kaybettiğini belirten H.B., birlikte yaşadığı ağabeyi M.B.'nin geçen cuma günü kendisine tecavüz ettiğini söyledi. Diyanet İşleri kadrosunda imam olan ağabeyi A.B.'nin de önceleri defalarca tecavüzüne uğradığını iddia eden H.B., şöyle dedi:

"HAMİLE KALDIM"

"İlk tecavüz olayını ablam R.'ye anlattım. Kimseye söylemememi aksi halde ağabeyimin işinden olacağını söyledi. Ağabeyimin tecavüzünden hamile kaldım, Ankara'ya götürdü kürtaj oldum. Daha sonra da küçük ağabeyim M.B., tecavüz etti. Ayrıca N.Ç. ve E.P.'nin de tecavüzüne uğradım."
"SUÇLAMALARI KABUL ETTİ"

Şikayet üzerine yakalanan ve sevk edildiği 2'nci Sulh Ceza Mahkemesi'nde 2.5 yıldan bu yana eşinden ayrı yaşadığını anlatan imam A.B., görevinin oluşturduğu baskıdan dolayı bu olayı gerçekleştirdiğini ileri sürdü. A.B., mahkemede, poliste verdiği ifadeleri ve suçlamaları kabul ettiğini söyledi.

İmamın ilişkisini tahmin ettiğine ifadesinde yer veren 3 yaş küçük erkek kardeşi M.B. ise kız kardeşi H.B. ile ilişkisini anlattı. Nöbetçi Sulh Ceza Mahkemesine önceki gün çıkarılan imam A.B. ile kardeşi M.B. ve para karşılığı ilişkiye girdiklerini öne süren 41 yaşındaki N.Ç. ve 53 yaşındaki E.P., 'nitelikli cinsel saldırı' suçundan tutuklandı.

kaynak
http://www.hurriyet.com.tr/gundem/25165499.asp

@Melek Yüzlüm@

inanmyorummmmm :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo

kimseye güven kalmadı  :caca: :caca: :caca: Allah nasıl biliyosa öyle yapsınnn :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:

zen_s

Yuhhhhhhh diyorum başka bişey demiyorum Allah ıslah etsin böylelerini  :caca: :caca: :caca:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

birbuçukyıl

Ablası tam psikopatmış.Kız orda tecavüze uğramış, hala abisini koruyor işinden olurmuş diye. :cildir:

_inci_tanem_

Bence bu imam değil imansızmış tövbe tövbe  :violent1: :violent1: yok bunu yapamazdı insanlarda ALLAH korksu kalmamış  :'( :'(

Böylelerinin kafasını ezeceksin insanlık ölmüş ALLAH bildiği gibi yapsın  :caca: :caca:

Ama bütün imamlarada kesmemek lazım faturayı  :honk: ALLAH mesleğini layıkıyla yapmayı nasip etsin...

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

**fatoş**

abisimi  :-\ ortalığın hayrı gitti şerri kaldı der annem hep haklı sanıırm bu haberler doğruluyor ayrıca benim eşimde imam ama hepsi böyle olucak diye bi kural yok insanlıkla alakalı bence dinle uğraşıpta sonrada nasıl namaz kıldırıp fetva veriyor hayret doğrusu :cussing: :cussing:

zen_s

rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

_inci_tanem_

nasıl adı imam görevi imam ben mi yanlış anladım 28 yaşında ki imam A.B. diyor !!

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

**fatoş**

zen_s

evet o imamlığı ad olarak anlamış hiç bir şey almamış başka değerini bilememiş demek istemiştim

**fatoş**

Alıntı yapılan: zen_s - 21 Kasım , 2013, 09:08:49
evet o imamlığı ad olarak anlamış hiç bir şey almamış başka değerini bilememiş demek istemiştim
bencede başka türlü açıklaması olamaz yanii tmm başkasına yapsa oda kötüğ ama yine anlarım nefsine uymuş bilmem ne ama insna kardeşine nasıl böyle bişi yapar aklım almıyor evlerden ırak  :violent1:

_inci_tanem_

tamam şimdi anlaşıldı  evet aynen öyle ne yazıkki adı imam ama yürekte birşey yok RABBİM böylelerinden korusun güzel ALLAH'ım şeytana uydurmasın  :amin: :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına

zen_s

canım sapkınlık sapıklık başka açıklaması yok bunu kardeşine nefsinin uyanması ne demek Allahım evlerden uzak rabbim korusun

zen_s

Alıntı yapılan: _inci_tanem_ - 21 Kasım , 2013, 09:15:40
tamam şimdi anlaşıldı  evet aynen öyle ne yazıkki adı imam ama yürekte birşey yok RABBİM böylelerinden korusun güzel ALLAH'ım şeytana uydurmasın  :amin: :amin: :amin:
Amin canım Allah kimseyi şaşırtmasın

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: zen_s - 21 Kasım , 2013, 09:16:00
canım sapkınlık sapıklık başka açıklaması yok bunu kardeşine nefsinin uyanması ne demek Allahım evlerden uzak rabbim korusun

aminnnnnn :amin: :amin:

Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına