kalp atışları

Başlatan duygucuk, 16 Kasım , 2013, 13:32:03

« önceki - sonraki »

duygucuk

arkadaşlar bişe sorcam... p.tesi doktora gidecem randevum var... bebeğin kalp atışlarını duyacaz kısmetse.. sizce duyulur mu kesin olarak.. o zaman 7+3 felan olacam...
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

ponçik

duyulur canım  :hello2: ben 6 haftalıkken duydum , geç döllenmede bazen duyulmuyor ama bence kesin duyulur

duygucuk

inşallah canım heycanlı bir bekleyiş bu yaaaaaaaa

iklima

duyarsin ınş canım
7.haftada duyuluyor zaten
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

**fatoş**

bebekte bi sorun yoksa kesin duylur umarım yoktur ilk bebekse ilk kez anne oluyorsan hoş gerçi kaç kez anne olmuş olursan ol o ilk kalp atışını duymak mucize gibi bişey dünyanın en güzel sesi gibi geliyor insana

duygucuk

p.tesi güzel haberleri veririm inşallah sizlere... dualarınızı esirgemeyin ne olur

iklima

Inş canım güzel haberlerini bekliyoruz
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

makaron

Duygucum mesaj da attım biz gecen kanamayla gıttık hastaneye. 6+3 duk. Duştu diye korkarken kalp atışlarını duymak nasip oldu. İnşallah sen de duyarsın.

°º•✿gülümse01✿•º°

Rabbim hayırlısıyla babişinizin kalp atışlarını duymayı nasip etsin inşaallah... Allah rızası için siz de anne olmayı bekleyen bu kardeşleriniz için dua edin, malum annelerin duası daha çabuk kabul olur :amin: :crybaby2:
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

makaron

Kızlar dediğim gibi gecen gece cok yogun bir kanamayla gıttık hastaneye. Daha onceki düşükler gibiydi. O anda dr kalp atışlarını dinlettı. Cok bekledık cok agladık cok uzulduk yıprandık. Allahıma hamdolsun nasıp etti. Rabbim kimseleri ayırmasın, bekleyen arkadaşlarıma en guzelinden hayırlıdından evlatlar versin

zen_s

Alıntı yapılan: makaron - 16 Kasım , 2013, 20:59:18
Kızlar dediğim gibi gecen gece cok yogun bir kanamayla gıttık hastaneye. Daha onceki düşükler gibiydi. O anda dr kalp atışlarını dinlettı. Cok bekledık cok agladık cok uzulduk yıprandık. Allahıma hamdolsun nasıp etti. Rabbim kimseleri ayırmasın, bekleyen arkadaşlarıma en guzelinden hayırlıdından evlatlar versin
canım çok sevindim kalp atışlarını duymana inşallah güzel haberlerinin devamı gelir :amin:
rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

duygucuk

allahım tüm bekleyen evlat hasretiyle yanan herkese tattırsın bu güzel duyguyu... sağlıklı sıhhatli ve hayırlı bir evlat nasip etsin bekleyen herkese...

duygucuk

kızlar çok heycanlıyım zaman geçmiyor.kalp atışlarını duyacaz nasipse saat 10:30 da randeevum var dua edin benim için haber verivcem sizlere.allaha emanet olun

ponçik

Güzel haberlerini bekliyoruz  :amin:

RuHGuZeLi

duygucuk tam şuanda inş. kalp atışlarını dinliyorsundur meleğinin... Hayırlı haberlerle gel canım