oglum devamli kusuyo

Başlatan °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°, 12 Kasım , 2013, 14:43:53

« önceki - sonraki »

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Slm annisler  :flowers: :flowers:
oglum 7haftalik son bi haftadir devamli kusuyo günde bi keren de olsa kusuyo anne sütü veriyorum arada sütüm yetmeyince mama veriyom yiyo sonra hemen hepsini cikariyo burnundan bile cikiyo sivi bi sekilde  :igrenc:
bugün doktora götürdüm bazi bebeklerde olabiliyor diyo aranizda böle olan bebegi varmi napmaliyim nasil gecer  :dontknow: :dontknow:
bide doktorum kilosuna bakti cok iyi dedi dogarken 2990gr di simdi 4600gr olmus tosunum  :nazar: :nazar: :love9:
:nazar: :nazar:

kuzucuk

mrb gülcüm aynı sorun kızımda da var hem ağızdan hem burunda çıkartıyo doktora sorduğumda fazlasını çıkartır bebekler demişti ben de genellikle yan yatırıyorum o zaman burundan çıkartmıyo maşallah canım tosunun güzel doyuyo kilosu da iyi maaşallah  :nazar:

ponçik

Bence de fazlasını çıkartıyordur, biz doymaz die bol bol emzirip mama veririz ama aslında bebek doymuştur  :dontknow: inşallah düzelir canım , kilosuna maaşallah  :nazar:

**fatoş**

maşallah bebeğine :nazar: :nazar: 7 haftada çok güzel kilo almış eğer kusması doymadığına işaret etseydi kilo almazdı belki çok fazla emiyordur yan yatırmakta fayda eder kusmasını engeller bide emzirdikten sonra hemen kaldırmamak gerek bebeği inş düzelir..

birbuçukyıl

Hiç endişe etme falzasını çıkarıyordur.Hangi doktora sorarsan sor hep bu şekilde cevap veriyorlar. Benim kardeşim resmen hepimizi günlük kusmuk banyosu yaptırırdı. Yavaş yavaş azalıyor sonradan. Eğer mamadan veya emdikten çok sonra çıkarıyorsa reflü olabilir.Bebeklerde reflü çok sık görülen bir hastalık fakat o da kendiliğinden geçiyor.

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

insallah gecer kizlar ya sinir bozucu devamli üst degistiyom hem beni hem kendini batiriyo  :caca: benimkininde burnunda bile cikiyo kusunca bazen evet cok yiyo anliyorum kuscani  ::)

xxcansuxx

Alıntı yapılan: °º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º° - 12 Kasım , 2013, 23:47:05
insallah gecer kizlar ya sinir bozucu devamli üst degistiyom hem beni hem kendini batiriyo  :caca: benimkininde burnunda bile cikiyo kusunca bazen evet cok yiyo anliyorum kuscani  ::)
doymasa kilo almaz canım onun midesi ne kadarlıkta belki sen mama verdiğin için fazla geliyordur oda fazlasını çıkarıyordur :opucuk: :opucuk:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

tam kusmasi durdu diye seviniyorum simdiden ailecek grip öksürük vurdu bize kac gündür nasil günler geciriyom bilemezsiniz  :sad1: ben zaten agir geciririm gribi halim olmaz bide cocuklara bak bi bakiyom biri kusuyo biri agliyo nere koscami sasiriom  :-\ yazik oglusumda yiyemiyo burnu kapali dye hele uyku hic yok hep miz miz  :crybaby2: Rabbim saglik versin gerisi bos  :amin: :amin:

ponçik

Canım çok geçmiş olsun  :-\ kalorifer yakıyorsan mutlaka peteklerin üzerine ıslak havlu ya da su koy, içerisi nemlensin, birde şunu duymuştum, soğanı sıcak su dolu bir kapta kaynatıp buharını odalarda dolaştırınca mikropları kırıyormuş , denemekten zarar gelmez  :icon_thumright:

zerrinplt

Canım fazla süt veriyorsan onu çıkartıyodur ama sen yinede bir doktora götür bebegini